Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieWiemCoMamZrobicPowiedziec

Temat o Minetce DO MARZCZYZN z Kafeterii

Polecane posty

Gość NieWiemCoMamZrobicPowiedziec

Jestem z facetem 2lata. I dopiero dziś zrobil mi po raz pierwszy minetke. Bardzo krotko to trwalo. W sumie byla pozycja 69. On mi robil dobrze a ja mu. Tyle że wiecej skupial się na sobie by jemu było dobrze i żeby skonczyl. Nie pomyslal o tym że chcialabym miec orgazm podczas stosunku i tego typu zabaw. No fakt faktem minetka jest zajebista ale w jego wykonaniu no nie za bardzo mu to wyszlo. A robil to pierwszy raz w swoim zyciu. Co mam zrobic żeby go nie obrazic i żeby zorientowal się żeby postaral się bardziej co do mnie. żeby tak mi zrobil że bede miala dosc , i bede krzyczec z rozkoszy. A nie tylko myslal o sobie. pytal czy mi było fajnie powiedzialam mu że tak , bo jakbym powiedziala że nie to by pomyslal że jest do niczego a tego bardzo bym nie chciala. Ale dodam że bardzo się kochamy a seks ogolem jest niebem tylko ta minetka mu nie wychodzi. wypowiedzcie się na ten temat. Powazne wypowiedzi . Czekam. I dzięki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie, to zanim o minecie to najpierw bys niewiasto o slowniku pomyslala taka delikatna sugestia choc wiem, ze jestes strasznie dojrzala i dorosla i w ogole to swiat caly tylko czeka z otwartymi rekami na taki cud jak ty na pewno posada prezesa (o przepraszam, prezeski) "orlenu" juz czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×