Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheray

rozszerzanie diety 4 miesięczniaka

Polecane posty

Kobietki mój synek kończy dziś 4 miesiąc, od niedawna karmiony jest tylko mlekiem modyfikowanym, niestety... Chciałabym rozszerzyc mu dietę, bo myślę, że to już czas. Mam kleik kukurydziany, tylko pytanie jak mu go podać, czy łyżeczką, nie jadł jeszcze z lyżeczki. Czy dodać łyżeczkę do butli z mlekiem? Pomocy bo jestem kompletnie zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhthvgft
ja zaczynalam od kleiku lyzeczka bo chcialam zeby sie nauczyl jesc lyzeczką a jak juz troche zalapal o co chodzi to dawalam sloiczki albo sama gotowalam do mleka tez mu mozesz dodawac wtedy mleko bedzie bardziej sycace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgqwert
ja zaczelam zageszczac mleko kleikiem kukurydzianym, po prostu do gorącej wody 180ml dawałam najpierw jedną miarkę od mleka, stopniowo zwiększałam do 4 miarek, jak się dobrze rozupuściło wsypywałam mleko 6 miarek schładzałam i podawalam przez smoczek 3 przepływowy, po około 2/3 tyg jak mała się przyzwyczaiła do zmiany zaczęłam podawać zupki, najpierw jedno składnikowe, oczywiście łyżeczką, zaczęłam od marchewki samej, pozniej ziemniak z dynią aż w końcu jarzynowe, mozesz kupic gotowe, ale mozesz tez sama gotowac tu jest fajna stronka z przepisami www.babyboom.pl/forum/jedzeniowe-abc-f22/przepisy-dla-najmlodszych-12936/ aha dodam ze mlkeko zageszczałam corce tylko na noc, ale mozesz zageszczac caly czas jezeli ma wage ok, moja za szybko przybiera i nie moge jej za bardzo ze tak powiem tuczyc kaszkami i kliekami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×