Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VOV...

chcę uczciwie zarobić na rehabilitację

Polecane posty

Gość VOV...

Witajcie, w lipcu zeszłego roku złamałam poważnie prawą nogę. Straciłam pracę, obecnie mam zasiłek rehabilitacyjny i w związku z tym kasy mało. Moja noga potrzebuje ciągłej rehabilitacji, a oszczędności już się kończą. Szukam uczciwej możliwości zarobku w Warszawie. Wiecie może coś? Mogę sprzątać, zająć się starszą osobą lub dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererwererereer
cos krecisz, najpierw ze zlamala noge powaznie, potem ze moze sprzatac, opiekowac sie dzieckim, starszą osobą :O cos chyba na lewo masz ten zasilek... takim to dobrze, zawsze sie ustawią udając chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VOV...
Nic nie udaję, mam nadal zniekształconą nogę, czekają mnie jeszcze dwie operacje, potrzebuję rehabilitacji. Nie oznacza to, że nie mogę poruszać się po mieszkaniu, podać posiłek, zaproponować dziecku zabawy czy przypilnować go na ogródku. Myślisz, że na komisjach lekarskich to orzekają matoły i dają zasiłki każdemu kto zechce? Ja pracowałam przez 30 lat z czego na zwolnieniu byłam może z 5 razy. Teraz spotkało mnie nieszczęście i korzystam z tego co mi się należy. Muszę ratować zdrowie ale to jest kosztowne. Miałam stojącą pracę i teraz nie jestem w stanie stać 8 godzin, zresztą i tak zostałam zwolniona. Najłatwiej posądzać o wyłudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×