Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renia35

olejki eteryczne dobrej jakości

Polecane posty

Gość renia35

Jakiej firmy olejki polecacie? Vera nord ma duży wybór, ale wydaje mi się, że nie są to olejki naturalne. Znacie może jakieś dobre jakościowo olejki w przystępnych cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia35
hello! Czyżby nikt nie korzystał z aromaterapii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj jbjbjb
dr beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrretta
Ja kupuję na Ecospa albo na Mazidłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia35
ggrretta, dzięki bardzo. Na Ecospa nie mają takich zapachów jak mi trzeba. Ale na Mazidłach są wszystkie i chyba tam zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annawiktoria78
renia35 hello! Czyżby nikt nie korzystał z aromaterapii??? wiele osob nie korzysta !!! takie to dziwne ? :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia35
annawiktoria78, tak to dziwne, bo aromaterapia jest bardzo skuteczną metodą leczenia różnych schorzeń. Poza tym jest to metoda bardzo przyjemna... myszka83, dziękuję. Te olejki etja są w nawet niezłych cenach. Nie mają jednak wszystkich potrzebnych mi zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja olejki kupuje u www.profarm.com.pl i jestem bardzo bardzo zadowolona z ich jakosci, swietna sprawa, niesamowicie poprawiaja mi dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj znajdziesz jakosciowo tylko najlepsze produkty z zakresu miedzy innymi wlasnie olejkow eterycznych – www.profarm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja regularnie uzywam tych od www.sklep.profarm.com.pl i jestem bardzo zadowolona, swietne ceny i niesamowita jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym sklepie znajdziesz asortyment tylko najwyższej jakosci jeżeli chodzi o olejki www.sklep.profarm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj znalazłam bardzo fajne zestawy do aromaterapii: akcesoriadolazienki.pl/KADZIDELKA_RELAKSACYJNE_ZESTAW_WANILIA_2449-724.html. Zamówiłam sobie i jestem zadowolona relaksując się w wannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre zestawy olejkow eterycznych znajdziecie na www.profarm.com.pl sama sprawdzalam i sa bardzo dobrej jakosci, poecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobre można kupić na www.damai.com.pl duży wybór i przede wszystkim jakość. W pełni naturalne, sprawdziłam na własnej skórze. Moja znajoma stosuje je w swoim salonie masażu. Mi służą do kąpieli, ale dodaje też do olejowania włosów i balsamu do ciała. Pachną nieziemsko, nie wiem jak mogłam się bez nich do tej pory obyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia765
Jeśli chodzi o dobrą jakość olejków to mogę tylko polecić sklep https://ichemia.pl zamawiam już tam ponad rok i jeszcze się nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na eterycznie.pl można kupić olejki dr Beta. Lepszych polskich olejków nie ma. Duży wybór. Mają świetną wode różaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Olejki firmy Kej oraz Etja dostępne w każdej aptece ja takie olejki używam od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj http://www.optima-plus.eu/ mają olejki dobrej jakości. Naturalne, nie jakieś sztuczne. Zamawiam u nich je już naprawdę długo i zawsze są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić olejki Damai. Długo szukałam olejku dobrej jakości, którego mogłabym używać do masażu, kąpieli i twarzy. W końcu trafiłam na Damai i muszę przyznać, że przekonali mnie od razu. Mają wszystkie najważniejsze certyfikaty świadczące o tym, że ich produkty sa wytwarzane ekologicznie i bez żadnej chemii. Ostatnio mój ulubiony to olejek cytrynowy. Bardzo pomógł mi w walce z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie ostatnio, zachęcona dobrymi opiniami, zamówiłam sobie olejek grejpfrutowy z damai i rzeczywiście muszę przyznać, że jakoś pierwsza klasa. Dodaję go do kąpieli i chcę jeszcze zacząć stosować na twarz, ale to chyba w połączeniu z kremem. Muszę jeszcze o tym sobie poczytać . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem w trakcie ich zamawiania i chyba 2 godziny spędziłam nad wyborem zapachu, w końcu kupiłam kilka. :D Juz nie moge się doczekać az buteleczki przyjdą do mnie. Marze o tym, żeby już zacząć je testowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam olejków eterycznych tylko ze sklepu damai. Mam już swoje ulubione olejki, których używam zarówno w kominku, jak i masażu ciała. To bardzo relaksujące, a przy okazji mam pewność, że używam tylko naturalnych olejków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No olejki damai są super. Mnie wcześniej zawsze jakiś uczulał, a tych używam już od dłuższego czasu i zero uczulenia. Dla mnie to zbawienie, bo nic mnie tak nie relaksuje jak kąpiel z kilkoma kroplami właśnie takiego olejku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja się zachęciłam do tych olejków damai. :) już na którejś stronie czytam o nich dobre opinie i w końcu muszę się skusić i je kupić. Tylko jaki zapach wybrać. :D Może jakiś polecicie? Zależy mi głównie na zrelaksowaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria712
Na ichemia sobie zobacz na olejki eteryczne. Przynajmniej dla mnie jakość tam jest najlepsza. Są w 100% naturalne bardzo gęste także warto tam zamawiać jak już szukasz czegoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×