Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gruba1998

kto ze mną na głodówkę ???

Polecane posty

Mój cel to 11kg mniej... musze schudnac przez te 10 dni... kto ze mna,bo razem zawsze raźniej i lepiej:) czekam na odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie można zdrowym odżywianiem schudnąć tych 11 kg ? co ty myslisz ze pogłodujesz 10 dni upragnione kilogramy polecą i co ? do końca życia jeść nie będziesz, bo chyab zdajesz sobie sprawę że jak tylko zaczniesz jeść to kilogramy wrócą podójnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to co poradzisz ,,zamiast
głodowki, jak jesc i ile razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolliza
Ja bym sie skusila na głodówkę ale raczej żeby sie oczyścić bo nadwagi nie mam. Jak mi ubyje jakieś 3 kilo to Sie nie pogniewam. Znam to uczucie - albo wszystko albo nic. Więc zamiast diety (bo to zawsze w moim przypadku kończy sie obzaratwem) wole iść na głodówkę. Kiedyś byłam ale na takiej trzydniowej, myśle więc ze oglabym spróbować nieco dłużej. Ae do tego trzeba sie odpowiednio przygotować. Miec można tak z dnia na dzień przejść na 10 dniowa głodówkę...czytałas trochę o tym? Najgorsze są pierwsze trzy dni. Ja generalnie znosilam je dobrze ale pokus było za duzo dlatego skończyłam po trzech dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam... ale nie moge czekać...po tych 10 dniach będe jeść jedno jabłko dziennie i jakoś wyjde ??? To jak kto ze mna od jutra ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie dołącze. Dzis bym 1 dzien. Głowa mnie boli ale jest ok. Chce na niej pociagnac tez 10 dni. Pije do tego jeszcze błonnik z ananasem i chromem. JEst skuteczny. Nie jestes po n im głodna i nie masz checi na słodycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki doki !!! superr...damy rade... ja musze schudnac te 11 kilo :) powodzenia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalakajka
a ta głodowke to ktory raz zaczynasz i nie konczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ho ho ho
zabawne, wlasnie od jutra zaczynam glodowke leczniczo oczyszczajaca - 14 dni na samej wodzie, robilam to wielokrotnie, najgorsze sa pierwsze 3 dni, pozniej jest ciezki acz chwilowy kryzys przy 5-6 dniu bo organizm przestawia sie na odzywianie wewnetrzne , ale po tygodniu mozna juz spokojnie miesiac pociagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głodówke polecam ale
tylko 24h jak ktos pracuje ma inne zajecia to kiepsko przy głodówce marzniesz musisz sie cieplej ubierac duzo pic wody niegazowanej w pzrypadku lekkiego osłabniecia łyżeczka miodu ale jedna nie pół słoika pozatym tosmieszne ale prawdziwe przy głodówce trzeba wczesniej zrobic jak by to powiedziec lewatywe szybciej złogi zejda dzień po głodowce stoduje sie diete 500 kcal dwa dni po 1000 kcal a potem wraca sie do 1200 takiej jak codzień ja bardziej polecam diete głodowa 500-600 kcal mozna dłuzej niz 24h np 7 -10 dni i mozna chodzic na studia do parcy i nie pzrewrócisz sie nie osłabniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy i najgorszy dizen juz za mną:) nie złamałam sie. Siostra z mama jadły popcorn a ja nie wzielam ani okruszka i to mnie motywuje do dalszej głodowki :) Głowa mnie juz nie boli własnie piję szklanke wody :) Zleciało mi juz 1,5 kg wiem ze to sama woda ale to juz kolejna motywacja:) życze wszystkim wytrwałosci :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×