Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xykowalka

Jaki rower na komunię?

Polecane posty

Gość gość
my bierzemy taki lepszy choć posiłkujemy się pożyczką z www.vivus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię samochodem jeździć w dalsze trasy. Na wiosnę planuje kupić sobie rower, żeby mieć na jakieś dojazdy do sklepu i do poruszania się po mieście. Na electro.pl widziałam rower który muszę mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o elektrycznym rowerze na komunię? Znalazłem fajną indianę i zastanawiam się czy zwykłą czy elektryk właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam synowi indiana xrock w MedExpie i z ręką na sercu polecam, wyjątkowo udany model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znanyrowerzysta4
Ja na komunię swojemu chrześniakowi kupiłem rower za około 900 zł ze strony https://iwobike.pl/, jest to zwykły rower trekkingowy ale z tego co mówi jest bardzo zadowolony, bo nadaje się na wyższe górki i lasy a i po mieście się porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekiO
Ofert z rowerami nie brakuje. Zakup taniego to dość spore ryzyko. Moim zdaniem warto zwrócić szczególną uwagę na oferty profesjonalnych sklepów typu https://www.rove.pl/rowery-kolekcje/rowery-cube.html ,bo tam zazwyczaj dostępne są bezpieczne rowery, które mają długą gwarancję i zużywają się znacznie wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażkagrażka44
właśnie też myślałam o tym modelu indiana z media expert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My te kupiliśmy rower w Media Expert, tylko ze dla dziewczynki. Indiana Moena w pięknym miętowym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te indiany to gdzie robiea? W chinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep rowerowy www.rowerowa.bydgoszcz.pl w Bydgoszczy jest super. Kupiliśmy tam rower zarówno mój, jak i męża. Dostarczają również wysokiej jakości szprychy, tarcze hamulcowe i zaciski - to hurtownia, więc za dobra cenę świetna jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indiany w Polsce robią. To polska firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peszkins

Zależy od dziecka. Jeśli jest ono większe, to polecam - empik.com/goetze-rower-blueberry-28-niebieski,p1186711522,sport-p

Porządny rower, wystarczający. Tak, można zapłacić dużo więcej, ale czy to ma większy sens? Moim zdaniem nie ma go. Po prostu - trzeba rozsądnie dopasować. Chodzi o rower na kilka sezonów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chrześniakowi kupiłam rower marki Kellys w sklepie www.sklep.rowmot.eu. Akurat był w promocyjnej cenie i zaoszczędziłam prawie 100 zł. Rower jest wytrzymały, ładny i wykonany bardzo starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×