Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbghtrtyhuthr

Wyjdzmy na ulice bo niebawem rząd nas wykończy

Polecane posty

Gość zawsze szczery, pośmiewco,
widzę, że jeszcze tu jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O JAAAA
Religia w szkolach potrzebna nie jest. Ile już kasy państwo zaoszczędzi :) Do szkół chodzą dzieci różnych wyznań, a nauka religii powinni się indywidualnie zajmować rodzice. Wychowanie seksualne by wprowadzili i by był jakiś pożytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wychowanie seksualne jest KONIECZNE, a religia mogła by zostać ta godzina nieobowiązkowa.. i by było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napiszę tylko tyle, że osobiste frustracje życiowe na pewno w przekładają się na ogólne podejście do życia. ale nie wnikam, bo ani to moja sprawa, ani o tym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton orange
a jakoś dawniej nie była ta edukacja seksualna potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton orange
ja podobnie uważam jak offerma, a jak wam kościół nie pasuje to nie chodzcie i nie wierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton orange
ludzi trzeba uczyć ekonomii a nie seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton orange
"A co złego jest w edukacji seksualnej ? " 123 Nic. Tylko dlaczego ma się tym szkoła zajmować kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton orange
Poradzą sobie jakoś. Mnie tam nikt nie uczył, a trochę lat już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton orange
Jak tak bardzo chcą wiedzieć o antykoncepcji to niech idą do lekarzy, którzy się tym zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton orange
edek, nie rozwalaj mnie. a kto może przepisać środki antykoncepcyjne? no, pomyśl! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu z seksu robić tabu, powinno się mówić o tym otwarcie. O antykoncepcji, chorobach przenoszonych drogą płciową, pokazanie młodemu człowiekowi że nie należy się takich rzeczy wstydzić, oswoić ich z tym, ale oczywiście ciemnogród powie "po co"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy śrorek antykoncepcyjny jest na recepte, a bezpiecznego jego stosowania mają się uczyć metodą prób i błędów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton orange
a przerwatywa to co? w kazdym opakowaniu jest instrukcja, jakby ktos nie wiedzial. i nie nazywaj mnie ciemnogrodem, bo mi do niego daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to jest potrzebne, uczenie młodzieży bezpiecznego i odpowiedzialnego współżycia nie sądzisz ? Lepiej niech będzie więcej niechcianych ciąż, zakażeń różnymi chorobami itd tak ? Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle ciemnogród w alogiczny sposób odwraca kota ogonem :D może zaraz napiszesz, że to ja jestem przeciw wychowaniu seksualnemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę, że ktoś w koncu podjął inicjatywę organizacji protestu OFICJALNIE ! :) Przyłączajcie się proszę i nagłaśniajcie. W Bułgarii ludzie sami obalili rząd, to i my możemy ! Trzeba wyjść na ulicę nie tylko w Warszawie, ale też w każdym większym mieście !! http://www.facebook.com/events/38223613187514 7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdźmy na ulice kafeterii
pogońmy moderację , bo niebawem nas wykończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to wychodzenie na ulice jest głupim pomysłem. łatwo taka zgraję zagnać w ślepy zaułek i spacyfikować. An liczenie na zwrócenie uwagi jakiejś abstrakcyjnej światowej opini publicznej jest beznadziejne bo zostanie to i tak przedstawione w mediach "po ichniemu" Dlatego zamiast gdziekolwiek wychodzić proponuje zejść do podziemia:) łażenie po mieście i dawanie policyjnym prowokatorom okazje do zaprezentowania swojego "wyszkolenia" mija się z celem. POnadto na każdą demonstracje mozna zorganizować kontrdemonstracje i już mamy w wiadomościach doniesienia o wandalach, kibolach i tak dalej. Ewentualnie można zastosować metodę Konrada Wallenroda ale ja się na to nie piszę bo za nerwowy jestem:) Natomiast służyłem w saperach:) Nie to że chce jakoś spożytkować zdobytą tam wiedzę. Broń boże...POza tym to były bardziej wojska inżynieryjne więc służę radą przy budowie barykad:P A w ogóle to co z tego, że masa niezadowolonych ludzi wyjdzie na ulicę. Polowa z nich nienawidzi drugiej połowy tak samo jak rządu itd. TO już lepiej iść na piwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponadto zmiana rządu nic nie da...Oni po to są żeby ich zmieniać i żeby skupiali na sobie uwagę społeczeństwa. Prawdziwie ważne decyzje podejmuje się gdzie indziej a ludzie odpowiedzialni za to co się dzieje w Polsce raczej sie nie afiszują publicznie. Ale to ja już Wam nie będę mówił bo kafe jest inwigilowana z definicji internetu więc sami se wykmińcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co bym zmienila w tymchorym kraju to 1- kosciol placi podatki i nie dostaje pieniedzy z panstwa- NIBY KUWADLACZEGO 2- kazdy rolnik placi zust tak samo jak normalni ludzi 3- zaostrzenie dawania rent -bo wiekszosc jest po znajomosci i za lapowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×