Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ćwicząca 2013

ćwiczenia na przednią część ud - Wasze propozycje

Polecane posty

Gość ćwicząca 2013

Witam, może ktoś doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika.paulinar123
gf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przednia część ud to najłatwiejsza do wyćwiczenia... Przysiady, wykroki w przód, naprzemienne zginanie nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot głupi
Ewentualnie przysiady na maszynie Smitha, wypychanie nogami na Suwnicy, przysiady na Hack maszynie, wyprosty nóg na maszynie w siadzie, i styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie- moim zdaniem najlepsze są wyprosty nóg na maszynie, ale na to trzeba mieć karnet na siłownię, a to co podałam to takie domowe metody : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot głupi
:) faktycznie plus dla Ciebie, nie pomyślałem, ale w domu to nie bardzo chce się ćwiczyć niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwicząca 2013
ja szukam głównie ćwiczeń domowych przednią czesc uda mam mega wystająca...beznadziejnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam problem z udami cvwiczę 5 min na uda, ale coś słabo działają te cwiczenia moe ktos jeszcze cos poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oisjfdoiikjefkik
tyle razy tu już pisali, że chudnie się z całego ciała a nie akurat z tego na który ćwiczysz, ćwicząc tak jakpiszesz w najlepszym razie będziesz grubsza, trzeba ćwiczyć na całe ciało , siłownia i wszystkie grupy mięśniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skywoker84
proponuję street workout jest darmowy nic nie kosztuje tylko chęci i czasu poczytać i wprowadzić w czyn poszukaj może akurat w twoim mieście jest takowa grupa jest ich coraz więcej jak takowa jest to koledzy pomogą w treningach na pewno. 100% naturalności bez chemii, i dużo satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×