Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zła i Wredna

Mop Parowy H20 5w 1

Polecane posty

Gość jestem nim zainteresowanaaa
możesz powiedzieć na jego temat coś więcej ? bo zastanawaim się nad kupnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze moge , jest wporzadku toalete swietnie myje nie musze juz sie meczyc z ta pieprzona chemia tluszcz z piekarnika czy kuchenki fajnie ''roztapia '' dywany tez dobrze myje a ze mam psa i kota i sama gubie duzo wlosow to jak myje nim dywan to z tych wlosow i siersci robia sie takie kulki i zbieram je normalnie reka i wyrzucam nie musze sie meczyc z tymi szczotami ryzowymi koncowka do szyb tez jest ok nie zostawia smug lustra czyste , tylko jest ciezki chodzi mi o ta raczke jak sie go rozklada to dosyc ciezko utrzymac no i duzo pradu zre 1000 w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze moge , jest wporzadku toalete swietnie myje nie musze juz sie meczyc z ta pieprzona chemia tluszcz z piekarnika czy kuchenki fajnie ''roztapia '' dywany tez dobrze myje a ze mam psa i kota i sama gubie duzo wlosow to jak myje nim dywan to z tych wlosow i siersci robia sie takie kulki i zbieram je normalnie reka i wyrzucam nie musze sie meczyc z tymi szczotami ryzowymi koncowka do szyb tez jest ok nie zostawia smug lustra czyste , tylko jest ciezki chodzi mi o ta raczke jak sie go rozklada to dosyc ciezko utrzymac no i duzo pradu zre 1000 w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak mylam kafaleki to ta koncowka jedna dosysc szybko sie powyginala ale jest ok jest duzo koncowek mozna poszalec :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezka001
To warto kupić tego mopa czy nie ? bo też sie zastanawiam i czy ten akurat to jest porządny czy chińskie badziewie? w którego mopa warto zainwestować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuj tylko ze strony TopShopu jest wart swojej ceny i jest dobry jesli jestes w stanie wydac okolo 500 zł bierz , te inne mopy z allegro itp to podrobki , do tego mopa dostaniesz w gratisie kule pioraca :) mam jeszcze dostala do tego ''siekaczke'' ale zalozyla konto w tym ich klubie zamow tam na ich stronie pozniej do ciebie oddzwoni babka i wszystko wytlumaczy po koleii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×