Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambarka25

jaki szampon dla 3 latki

Polecane posty

córka ma suche wloski jaki kupic szampon zeby wlosy staly sie miekkie.dodam ze córce mylam wlosy szamponem co ja zawsze myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myje....
moje mają 6 i 10 i dalej myje w J&J, włoski są pachnące i miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem z katoweic;
a co to za skrut nazwyszamponu??? moze i ja kupie mojemu synkowiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta37
szampony dla doroslych nie sa dobre dla dzieci. ja tez myje corce w J&J. tez ma 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik555
myjesz włosy dziecku takim samym szamponem jak swoje? Kobieto :o Dziecko ma delikatniejsze włosy, delikatniejszą skórę głowy a ty myjesz jej włoski nafaszerowanymi chemią i sls szamponami? Są przecież szampony dla dzieci, nie słyszałaś o tym? Dobry jest Babydream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik555
Johnson and Johnson bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w rossmannie jest szampon dla dzieci jakas nowosc z garniera. kupilam fajny ja mam morelowy z bawełną. szampon ma zmiekczac włosy dzieki tej bawełnie. ja tego nie sprawdze bo moja ma mega miękkie i bez szamponu, ale polecam http://www.garnierdbajosiebie.pl/_pl/_pl/our_products/product-struct.aspx?tpcode=OUR_PRODUCTS%5EPRD_HAIRCARE%5EULTRA_NATURALS%5EULTRA_NATURALS_DISCOVER%5EULTRA_NATURALS_APRICOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regweg
pierdu pierdu pierdu... Ja też myję córce (3 l.) włosy szamponem dla wszystkich i nie widzę różnicy między takim zabiegiem a gdy umyję jej dziecięcym, i to pomimo stosowania szamponu dla dorosłych całymi miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wssrrrrrr45
różnicy może i nie ma, ale taki szampon jest za mocny dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glorria
ja kupiłam swojej córci timotei dla dzieci-zawiera ekstrakt z arbuza i pięknie pachnie.Mała jest zachwycona a ja zauważyłam, że dużo łatwiej można jej teraz rozczesać włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon Hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolka
Polecam ten: http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-szampon-z-rumiankiem Moja dwulatka najbardziej lubi ten. Jak myjemy włosy, to się cieszy, że "ładnie pachnie" i jest zadowolona, że robimy "myju myju" :-) Włosy są po nim miękkie, łatwo się rozczesują. Mi również bardzo odpowiada zapach i czasem go córce podkradam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! kuurvvvo y******a wypad z tym spamem!!! v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibyland
Też używamy tego z rumiankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×