Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maja1238

ABORCJA

Polecane posty

Gość Maja1238

Jestem w 6 tc i chcę się dowiedziec od kobiet, które to przeszły na czym polega zabieg w 6 tygodniu ? Jest mozliwa aborcja farmakologiczna ? Prosze o odpowiedz bo to dla mmnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtrete
tabsy z neta Ci odradzam i to zdecydowanie. Twoje ryzyko ale.. moja kolezanka trafila po nich do szpitala z krwotokiem, ledwo ja uratowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie tą katarzyną
jest możliwa, możesz pojechać za granicę chyba wszędzie dookoła Polski aborcja jest legalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie tą katarzyną
tabletki ze ogłoszeń mogą być lipne ale z woman on web albo woman on waves sa Ok dostępne w europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
mam mozliwośc wyjechac do UK ale dopiero za 2 tygodnie . czy wtedy nie bedzie problemu z usunieciem ciazy ? Do którego tygodnia mozna w UK legalnie poddac sie aborcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
mam mozliwośc wyjechac do UK ale dopiero za 2 tygodnie . czy wtedy nie bedzie problemu z usunieciem ciazy ? Do którego tygodnia mozna w UK legalnie poddac sie aborcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachoruszka
niedojrzała* sorki za błędy :) a do autorki: Jak rośnie twoje dziecko Jego serce bije, a krew zaczyna krążyć po ciele. Rozwijają się jelita, pojawia się zawiązek tkanki, z której rozwiną się płuca. Kształtuje się jego gruczoł przysadkowy, jak również pozostała część mózgu, mięśnie i kości. Zalążki rąk i nóg mają płetwowate zakończenia z nich rozwiną się palce. Twoje dziecko ma wielkość ziarnka soczewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
wiem jak rozwija sie dziecko i jestem tego swiadoma ale podjełam juz decyzje iwięc nie ma sensu pisanie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaffa_pat
a czemu chcesz usunac ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
gaffa studiuje na obczyznie i jestem za młoda na dziecko - to glówne przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 2 tygodnie rozumiem, że będziesz w 8 tygodniu, to w UK nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia zawsze możesz później skończyć a raz zabranej szansie na życie dla tego niewinnego dziecka już nie zwrócisz a ono chce i ma prawo żyć . Ono na świat się nie prosiło. Dasz radę je wychować tylko musisz chcieć. Nie rób sobie wygodnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
kika oddanie nie wchodzi w gre bo nie chce by ktokolwiek dowiedział sie o ciazy-nawet mój chłopak .Bedzie lepiej dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
Noctua a orientujesz sie bardziej w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwww?
w jakim kraju mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
rampan ale nie znasz wiec odpusc sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaffa_pat
Hehehe za mloda? Ja pierwsze urodzilam majac niespelna 18lat,tez bylo rozmyslanie o aborcji itd ale tylko RAZ!bo jak mi moj facet w ryj piznal to moje usta juz nigdy nie wypowiedzialy tego slowa.teraz mam corke,kochanego faceta i jestesmy szczesliwi! Ty Tez MOZESZ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo uznała matka małego Szymonka z Cieszyna, którego zwłoki w stawie na obrzeżach Cieszyna zauważyli 19 marca 2010 roku dwaj przechodzący w pobliżu chłopcy. Ciało leżało tam kilka dni. Przyczyną śmierci był uraz jamy brzusznej. Prokuratura w Bielsku-Białej zarzuciła kobiecie zabójstwo, a jej partnerowi nieudzielenie pomocy dziecku, które znajdowało się w położeniu zagrażającym życiu, w połączeniu z nieumyślnym doprowadzeniem do śmierci. - Jacy ludzie są obok nas... Jeśli jakaś kobieta nie może wychować swojego Dziecka (nawet pomimo wsparcia Funduszu opisanego w postach wyżej: 17 000 zł, a w wyjątkowych sytuacjach więcej - A W INNYCH KRAJACH też są tego typu FUNDUSZE), to może swoje Dziecko oddać do adopcji, a nie mordować, a potem Ciało swojego Dziecka spuszczać w kiblu, czy wyrzucać na śmieci, czy jako ''odpady medyczne''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
zadziorna sucz a musi wiedziec ? Jesli chce usunąc to chyba moja sprawa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaffa_pat
abortowac was dwie!!! O dwie mniej przyjmujacych kutasa w cipsko,a potem placzacych po nocach.a bo ja ja za mloda,a bo ja biedna,a bo chlopak. Nie na aborcje tylko amputacje mozgu pls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze podjelas taka decyzje a nie inna - nie bede ciebie namawiac abys zmienila - ale to dziecko tez jest twojego partnera i on tez ma w tej sprawie cos do powiedzenia !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jest powazna decyzja i o takiej decyzji powinien wiedziec - jezeli tak nie uwazasz nie jestes jego warta - bo jestes klamczucha i najgorsze klamstwo potrafisz ukryc - zero szczerosci w tobie i nie jestes wartosciowym czlowiekiem i nie dlatego ze chcesz usunac - masz prawo do wyboru ale dlatego ze nie liczysz sie ze zdaniem swojego partnera - i go oszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
azymut dziekuje za wyczerpujace informacje ale mnie nie chodzi o pomoc finansowa . Mieszkam z chłopakiem , z którym wiąże przyszłość i mimo kryzysu panujacego w tym kraju to Jemu powodzi sie znakomicie . Tutaj studia sa całkowicie bezpłatne więc nie martwie sie o czesne . Tylko, ze nie o to chodzi !!! Przede mna kilka lat studiów i nie jestem gotowa na dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
a skąd ma wiedziec ??? jesli ci smierdzi prowokacja to nie pisz, proste . twoje posty nic mi nie wnoszą do tematu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna idiotka
do Cb mówie zadziorna sucz Przypierdalasz sie najpierw do panny a potem pieprzysz o prowokacji :D Idz sie pierdol bo głupia jestes co wywnioskowałem juz dawno po twoich wpisach na kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja1238
bez przeklęstw prosze ale w sumie to tez sie zdenerwowałam tym jej wpisem wiem o ciązy od wczoraj z rana i faktycznie bardzo podejrzene jest to , że mój partner o tym nie wie :-O A czy każdy facet dowiaduje sie automatycznie o ciązy ? Z oczu wyczytuje ? Przeciez na ogół to kobieta informuje o swoim stanie . itakwzyciubywa dzieki za zrozumienie ;) Ciekawa jestem czy te wszystkie matki polki sa takie szczesliwe i spełnione przez macierzynstwo !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wydaje ze moje odpowiedzi powinny dac Tobie do zrozumienia - ze dziecko to juz powazna sprawa i ze powinnas porozmawiac z partnerem a nie go oklamywac. Tak naprawde nie wiadomo jak bedziesz sie czula po aborcji i jak bedzie reagowala. Nie daj Boze wyjdzie to na jaw i twoj zwioazek jest skonczony. Pomysl powaznie i porozmawiaj z nim na ten temat. Nawet mozesz mu powiedziec ze juz podjelas decyzje - ale powiedz mu o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziorna idiotka - napewno nie glupsza od ciebie :)- tak przypieprzam sie - ale tak glupio postepuje ze nie moge uwierzyc ze to naprawde !!! dlatego pisze ze to prowokacja. Tak jak napisalam ja nie bede jej wyzywac ani obrzucac jej obelgami bo postanowila o aborcji. Jezeli nie czuje sie gotowa na dziecko to ok - ale jezeli uklada sobie zycie z tym facetem i ma z nim jakies dalsze plany to nie powinna przed nim ukrywac takiej sprawy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×