Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara i brzydka.............

nie chce byc stara i brzydka :(

Polecane posty

Gość Daredevilll
Ja wolę mieć cały czas pon. 25 lat. Nie chcę być starszy i tyle. Popatrzcie na starych facetów. Nie chcę tak wyglądać. Nie chodzi tu o presję - mam w nosie presję społeczności. Ja po prostu nie chcę wyglądać brzydko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura... starym sie jest jak ma się powyżej 65 lat. Dbać o siebie, chodzić do kosmetyczki, ćwiczyć, uprawiać sporty, nie tyć, ograniczać kolorówkę, stosować porządne kremy i balsamy, wysypiać się, nie ćpać, nie chlać, uważać z kawą, nie palić petów, żywić się żywnością nieprzetworzoną a będziecie długo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mi to da jak za pare lat kopne w kalenadarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To połóż się do trumny już teraz. Na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość manipulacja babami
baby są tak durne że aż strach pomyśleć, media tak wami manipulują jak tylko chcą, oj wy tępoty umysłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zmień płytę i spadaj tępaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyyy wiek kobiety poznaje się nie po twarzy ale... szyja, łokcie i kolana-tutaj widać lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 42 lata i żadnych kompleksów z tego powodu. Fakt, nie jestem już taka śliczna jak byłam kiedyś Ale za to o ile madrzejsza. Mam męża, dziecko, jestem szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guzik prawda! czasami widze babki kolo 50tki a maja piekne szyje za to twarze przeorane i np brzydkie rece. Nie ma znaczenia- kazdemu starzeje sie co innego jako pierwsze. Wiek widac po prostu po rysach twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Zmień płytę i spadaj tępaku. Zgłoś kota nakarmiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Stulejkowatego wychędożył ? Nie? To niech to zrobi i idzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starości boją się szczególnie te osoby, które do tej pory zażywały życia wchodziły w niezobowiązujące relacje z wieloma partnerami i nie stworzyły stałego, opartego na miłości, przyjaźni związku. Miałem starą ciotkę starą pannę i ona do śmierci marudziła, że straszne jest to, że jest już stara i brzydka bo od lat była samotna - takie życie wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To twojej ciotce było źle z samotnością. Niektórym osobom samotność pasuje. To kwestia usposobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"yyyyy wiek kobiety poznaje się nie po twarzy ale... szyja, łokcie i kolana-tutaj widać lata! " Każdy ma inaczej. Ja mam 37 lat i w zasadzie to mogłabym jeszcze sporo pokazać w ładnej sukience do kolan i wysokich obcasach, bo mam zawsze miałam genetycznie ładną figurę, jestem szczupła, wysoka, mam gęste ciemne bardzo długie włosy, twarz też jeszcze daje rade, ale mnie osobiście zdradzają dłonie i .. stopy. Miałam zawsze bardzo ładny kształt dłoni i stóp ale po 30-tce okropnie poszerzyły mi sie żyły na dłoniach a potem na stopach i ścieńczała mi skóra w tych miejscach, zrobiła się przezroczysta. I to mnie zdradza, bo rzuca się w oczy. To z daleka daje sygnał że życie mnie już nieźle potargało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30 mają brzydkie: stopy dłonie kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×