Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OOO_la_la

Biało czarne wnętrze

Polecane posty

Gość caly moj dom jest tak urzadzon
y nie mam zadnych kolorowych dodatkow, bynajmniej nie na zew. ;) (nie liczac jakichs puszek czy plastikowych opakowan w wewnatrz szafek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dodasz jeszcze jeden wyrazisty kolor, to jak najbardziej. Sama mam czarno-białą łazienkę. Przełamałam ją fioletem i prezentuje się naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te arnżacje podobają mi się teraz ma być taki sezon na takie kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilkaa
Mi też bardzo się podobają ale koniecznie przełam je jakimś ciekawym kolorem np. złotem albo pomarańczem. Wystarczą jakieś poduszki, ramki, doniczki czy lampa np.http://www.yourhome24.pl/towar.263.lampa.orion.pomarancz.html Takie dodatki łatwo później będzie Ci zmienić jak się kolor znudzi i stworzyć całkiem coś nowego zmieniając dodany kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojMarket24_pl
Moim zdaniem wnętrza w kolorach biało-czarnych fajnie się prezentują,ponieważ te dwa kolory w naturalny sposób kontrastują ze sobą co ma pod3ójne znaczenie. Pamiętać należy jedynie o ciekawych dodatkach,ciepłych aby upiększyć nasze mieszkanie. www.MojMarket24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłek
Biało czarne wnętrza są fajne, bo wystarczy dodać dodatki w innym kolorze by całkowicie odmienić jego charakter :) Mogą to być ostre neonowe kolory albo odwrotnie - stonowane i spokojne. Każde wnętrze będzie wyglądać inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, a co myślicie o takiej aranżacji http://consell.pl/1033/projektowanie-wnetrz-on-line bo mnie spodobało się, że salon jest równocześnie połączony z korytarzem i kuchnią, no i te przyjemne dla oka odcienie brązu. Daje to fajne uczucie dużej przestrzeni a ściany tak bardzo nie ograniczają. Chcę wybudować mały domek w Łodzi i zależy mi właśnie na tym, aby projektowanie wnętrz oprzeć na maksymalnym wykorzystaniu jego powierzchni. Pozdrawiam Was, Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi sie podobaja czarno-biale wnetrza. Uwielbiam czarno-biale kafle na podlodze. Kolezanka ostatnio robila remont sypialni. Biale, skorzane lozko, szafa z przesuwanymi drzwiami z bialego lakobelu. Czarna tapeta na scianie z wzorem flock, czarny zyrandol. Jako kolor dodatkow wybrala fuksje. Z tych dodatkow madoniczki, lampki nocne, narzute na lozko i fotel obity welurem. Efekt koncowy - fantastyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj też znajdują się ciekawe aranżacje www.projektywnetrz.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×