Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aissaa

Przedszkole i choroby

Polecane posty

Gość aissaa

Mój synek lat 3,5 chodzący do przedszkola. W zasadzie przedszkole opłacam charytatywnie.Tzn.chodzi tydzień,w domu dwa.Oczywiście efekt siedzenia w domu to choroby. I tak ta kratka trwa od września.I niby temat znany i poruszany na wielu forach ale... Moja znajoma pracuje w aptece i to co dowiedziałam się od niej wprawiło mnie w zdumienie. Na gminnie spotyka się ona z sytuacją... Godziny ranne 9-10 przychodzą matki do apteki z receptami. Na recepcie antybiotyk. Proszą o wodę i rozrabiają na miejscu lek.Podają dziecku a potem... Malwinko,Kubusiu itd biegniemy do przedszkola bo mamusia do pracy musi iść. Mój synek dziś po 2 tyg.wrócił do przedszkola.Zaraził się od dziecka które kichnęło mu prosto w twarz w szatni. Kichające,okropnie kaszlące dziecko w szatni to norma. Na drzwiach przedszkola piękny kolorowy napis >Dziecka chorego do przedszkola nie przyjmujemy.Nikt się nie stosuje bo jakoś to będzie. Pierwszy raz dziś zwróciłam na to uwagę wychowawcy. Sposób jest prosty i skuteczny. Jeśli opiekunki widzą chore dziecko niech dzwonią do rodziców o natychmiastowe ich zabranie. Nie rozumiem,jak można chore dziecko zaprowadzić do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×