Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika chrapkówna jakubowska

Znowu się wkurzyłam na telewizje!

Polecane posty

Gość monika chrapkówna jakubowska

POLSAT -Zdrady -Nieprawdopodobne a jednak -Pamiętniki z wakacji -Trudne sprawy -Dlaczego ja -Malanowski i partnerzy TVN -Kochan enter -Szpital -Ukryta prawda -Sąd rodzinny -Sędzia Anna Maria Wesołowska -Detektywi -W11 A teraz PULS -Sekrety i Kłamstwa tylko w innej zagranicznej wersji. Jeszcze większej głupoty nie będzie.... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ci TV, wywal będziesz miała więcej czasu, który zmarnujesz na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfajed
Ogladaj TV Trwam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgr.
odkąd wlazłam na kafe, nie mam czasu na tv jest mi wszystko jedno co tam grają bo i tak nie oglądam a kiedyś nie wyobrażalam sobie nie obejrzeć ulubionego serialu. i żyję :-D niektóre seriale oglądam w internecie a inne programy tv od przypadku do przypadku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.N.P-P
No,wyobraz sobie,ze zabrali ostry dyżur a wstawili jakies gówno. Ja juz nie ogladam tv,dosc mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się wkurwiłam że
zabrali świetny serial jakim jest Ostry dyżur ,a zamiast niego dali jakieś gówno :o W ogóle tv ostatnio robi się coraz bardziej badziewiasta,dają jakieś durnowate programy w stylu Trudne sprawy,Ukryta prawda,Szpital,Enter itp. :o Coraz więcej tego syfu jest...ja rozumiem oszczędności bla bla bla ,ale nie można aż tak oszczędzać na jakości i wciskać widzowom jakieś gnioty 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×