Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

imany

po 30-stce a czuję się na 18+

Polecane posty

Większość 30parolatek zachowuje się jak stare baby sprzątanie gotowanie i te ich seriale.Ja jestem inna dzieci trochę odchowane więc czas zadbać o siebie,kosmetyki wyjścia na kawę ,studia i zmiana zawodu, praca.Czuję że żyje,a wigoru mam co niemiara,uśmiecha się,żartuje.Życie zaczyna się po 30-tce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo to obchodzi czuj
się i na 13, co nie zmienia faktu, że jesteś już mamuśką po 30tce. Co innego gdybyś jeszcze się nie rozmnożyła, a tak, to wiadomo - ciało już nie to, i psychika jednak inna. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj,ona
nie sprzątasz i nie gotujesz? Szkoda. A ja po trzydziestce, bez dzieci, zawód - nie potrzebuję zmieniać, bo mi się podoba. W czym jestem gorsza od ciebie? Dlaczego uważasz, że robiśż coś nadzwyczajnego?\ i innego niżwiększość30stek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stavisky
i pewnie chce Ci sie bzykać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robie niczego nadzwyczajnego.Po prostu nie jestem jak niektóre kobiety zaopatrzona tylko w dzieci,sprzątanie,gotowanie i jakies seriale.Nie dla mnie jest siedzenie i uzalanie się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robie niczego nadzwyczajnego.Po prostu nie jestem jak niektóre kobiety zaopatrzona tylko w dzieci,sprzątanie,gotowanie i jakies seriale.Nie dla mnie jest siedzenie i uzalanie się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imany:) bo zycie nie polega na staniu przy garach i skakaniem nad dziećmi, nam tez należy sie coś od życia, czas na swoje zainteresowania, przyjemnosci i zbytki ale niektórym ciężko to ogarnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan po 40...
a ja znam kilka kobiet, ktore maja swietna prace i kupe kasy sa po 40 i oddalyby wszystko to za to zeby mogly postac przy garach i ugotowac cos dla dzieci, ktorych chyba juz nigdy nie beda mialy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defect mozgu
Ja mam tak samo. I jeszcze lepsze jest to ze w ciazy strasznie przytylam i potem bylam zdesperowana by schudnac wiec zaczelam nad soba ostro pracowac w efekcie czego teraz moje cialo wyglada lepiej niz przed dzieckiem. Tylko na buzi pojawiaja sie juz pierwsze zmarszczki i to mnie troche doluje. Macie juz pierwsze zmarszczki? Jak sobie z tym radzicie, tzn z wrazeniem ze wasze buzie powoli zaczynaja sie starzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
po 30 stce zmarszki? chyba że masz 39 l i twierdzisz ze jesteś po 30 stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defect mozgu
Nie, mam " lata i wszyscy lacznie z kosmetyczka mowia ze nie mam zadnych zmarszczek, ale ja najlepiej znam swoja twarz i widze je wokol oczu jak sie przyjze oraz taka bruzdka na czole mi czasami wychodzi a czasami sie chowa. Ja wiem ze z czasem bedzie ich tylko wiecej. Lubie swoja twarz bo to jedyna jaka mam i nie chce zeby sie marszczyla a to nieuchronne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defect mozgu
Mialo byc 32 lata, sorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
pan po 40 ale one pisały,że mają dzieci:) dziewczyny przyłączam sie do Was:) gdzie jest autorka i woman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.a co do zmarszczek nie mam narazie .Zainwestowałam trochę w kosmetyki (krewki z kwaśne hialuronowym na noc i na moje 33latka zmarszczek brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy oczywiście krem z kwasem hialuronowym.Fajnie dziewczyny że też tak macie ..woman in back,defekt mozgu i tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mom
18 + to też 30ci, nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tuż przed 30 i pierwsze dziecko w drodze.ale nie widzę powodu, żeby moje życie od tej pory miało się kręcić tylko wokół domu. zaczęłam niedawno szkołę, która poszerzy moje kwalifikacje zawodowe,a ponieważ termin porodu mam na lipiec, to mam nadzieję, że uda mi się szkoły nie przerywać i wrócić na zjazdy po wakacjach. a z hobby typu jazda konna zrezygnowałam tylko na czas ciąży i zamierzam potem jak najszybciej do tego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha84
a ja po 80 i czuje sie jak 70 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kseniaaa333
ja mam 34 i czuję się gdzieś tak na 26. Co prawda nie mam dzieci. Ale tez przecież też musze cos jesć ,prac , dbac o dom i pracować. Ale cos wam powiem. Dajmy spokój z tym wiekiem w końcu to tylko jakieś głupie cyfry!! Co to ma do rzeczy ile masz lat! powinno robić się to na co ma się ochotę czytać ksiązki dla nastolatek i jak się chce iść sobie na imprezkę poszaleć i nawet się czasem wstawić;)i mieć gdzieś zmarszczki i rosnące cyferki;)W końcu liczy się to kto jakim jest człowiekiem a nie to ile ma lat!! Prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo to obchodzi czuj się i na 13, co nie zmienia faktu, że jesteś już mamuśką po 30tce. Co innego gdybyś jeszcze się nie rozmnożyła, a tak, to wiadomo - ciało już nie to, i psychika jednak inna. Niestety. xxx ciało to za mało by byc kims wartościowym ;) Ja zaczymnam dopiero zycie. Spełniłam się jako matka, teraz oddaje sie pracy zawodowej, do tego coraz to nowsze pasje, fitness, konie, taniec:) Moze jeszcze jakieś studia?:) Ech dziewczyny...naprawde jest pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×