Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagodzianka!

10 dni smacznej diety...od 5 do 12kg:)

Polecane posty

Witam! Poszperałam i znalazłam :)od dziś zaczynam. 1,2 kefir 3,4 ser biały 5,6 jajka 7,8 mięsko 9,10 warzywa taki jest plan Oczywiście dużo wody bądź herbaty. Zapraszam jeśli ktoś też chce spróbować. Czytałam opinie i same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjgdx
co za beznadziejne odzywianie i jeszcze namawia kogos wrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkjgdx nie namawiam:) proponuję... każdy ma swój rozum prawda?:) Każdy decyduje za Siebie, ja poczytałam wiele opinii i się skusiłam innym nie zmuszam:) 3cia porcja kefiru za mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifornijskie truskawki
jagodzianka podziwiam! mnie nie przeszedłby przez gardło kefir! :) ale trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalifornijskie truskawki dziękuję:) ja uwielbiam kefirek wiec dla mnie smacznie jest :) tylko niestety wsparcia brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifornijskie truskawki
ja Cie powsperam:) co prawda tez na diecie jestem MŻ ale takiej drastycznej jak Twoja sie nie podejmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifornijskie truskawki
powspieram * uciekło mi i ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifornijskie truskawki
drastycznej w sensie nie potrafiłabym jeść przez dwa dni tego samego, odrzuciło by mnie po paru godzinach:) ale jak kto woli :) z jakiej wagi startujesz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja od dzis
Cześć. Szczerze współczuje ludziom którzy są na diecie, coś okropnego. Ja zaczęłam od: wyeliminowywania pieczywa, cukier tylko do kawy, dużo herbaty zielonej, zero piwa :D 3 ostatnie dni ale dieta kapuściana, ala bo: podjadałam kiełbaskę, owoc itp ale są efekty : nie mam boczków i ok 2 kg mniej :) Dziś chciałam jaglankę ,ale to nie dla mnie, samej nie przełknę. Dodałam śliwki namoczone wieczorem, trochę jabłka i jakoś poszło z rana. Więcej ruchu, mniej żarcia i będzie ok, ale nie wyobrażam sobie dzień lub 2 dni na samych jogurtach :szok:, podziwiam ludzi którzy dają radę. Ja mam ok 4-5kg i chce to zgubić do Wielkanocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara252 no to kochana tyle co ja prawie bo ja 163cm i waga 93:( byłam na 1000kcl schudłam 22kg do 86 niestety motywacja padła i przytyłam dlatego chce tak drastycznie na pczatek a później ponownie 1000kcl:) kalifornijskie truskawki bardzo mi miło i bardzo dziękuję:) A ja od dzis o jaglance tez myslałam, wybierałam miedzy ta a tą :) padło na nabiał:) Nie wiem czemu ale zjem albo cos wypije i brzuch mi sie robi jak balon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli uda się przez 10dni zgubić np 7kg i będzie ponownie 86 będę mega szczęsliwa, później ponownie 1000kcl aby kolejne 20 sobie poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba.... zrz,,,
sie jak widze to menu bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba.... zrz,,,
no ale jak to przełknac???? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba.... zrz,,, ja na codzien jadam kefir, ser, jajka, maslanke, owsianke na mleku i tp:) dlatego dla mnie to nie jest problemem aby jeść nabiał całe dnie :) to tylko 10dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba.... zrz,,,
to ja bym nie przełknela jejku byłam kiedys na duaknie ale krotko mało miałam bo tylko 5 kg do zrzucenai, fakt schudlam 8 , byłam za chuda,,, ale tak same jaajka 2 dni albo mieso 2 dni tom juz odpada ale powodzenia , trzymam kciuki , a nie boisz sie o nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość który to juz Twój topic?
wszystko albo nic... Albo drastyczna dieta, bo efekty muszą byc natychmiast, albo obzeranie się i jo-jo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderrrita
pewnie 5 albo 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mderrrita 2gi:) chyba.... zrz,,, chyba nie będzie tak źle:) Przykro mi że zamiast wsparcia to tylko mnie besztacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderrrita
eee tam befsztamy powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifornijskie truskawki
jagodzianka jak minął kolej dzień kefirowy? ja dziaj poszalałam:( rano kawa i serek wiejski z warzywami a na obiad zjadłąm 3,5 naleśniki z serem;/ i ciasteczek kilka kruchych z marmoladą, i tyle, w między czasie zielona herbata i 1,5l wody z cytryną. Troche sie na sobie zawiodłam, ale przynajmniej nie uległam teraz pokusie zjedzenia kanapki z serem ;) za to kakao pije:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×