Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce relaxuuu

OBRAZONA KOLEZANKA BO CHCIALAM SLUCHAC MUZYKI W AUTOBUSIE!

Polecane posty

Gość chce relaxuuu

Pracuje i studiuje jednoczensie. czesto koncze o 3 nad ranem a rano na wyklady. Rano, w autobusie nieczesto mam okazje posluchac piosenek na lepszy dzien( bo to mnie relaksuje)... Potem czesto nie mam czasu na to, wiec te 10 minut w buasie to jedyna okazja. dzis prrzysiadla sie kolezanka z grupy , mnie sie nie chcialo gadac bo bylam zbyt zmeczona po wczorajszej robocie i chcialam posluchac muzyki. ona wstala obrazona i powiedziala- to ja zmienilam specjalnie miejsce dla ciebie a ty teraz piosenek chcesz sluchac i sie przesiadla na inne miejsce:/ Nie rozumiem tego:( chcialz jej wytlumaczylam ze to mnie relaksuje i ze nie mam czasu na to w ciagu dnia bo jestem zbyt zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce relaxuuu
CZY ONA MIALA PRAWO SIE ZDENERWOWAC? CZY JA POSTAPILAM NIE TAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
tego wymaga podstawowa kultura, że poświęca się czas spotkanej, znanej sobie osobie. Słabo Cię rodzice wychowali, skoro tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sSamiii
To przecież oczywiste, że się rozmawia ze spotkaną osobą, a nie ją olewa i słucha muzyki :). Dziwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cie rozumiem
dla mnie tez jazda autobusem to czas na relax a nie na rozmowy. a rozumiem Cie tym bardziej skoro pracujesz i studiujesz jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiste, że skoro ktoś tłumaczy Ci jaka jest jego sytuacja to wykazujesz empatie i nie zachowujesz się jak obrażony trzylatek zmieniając miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce relaxuuuuuuuu
Ale ja z ta dziewczyna (ani to przyjaciolka, tylko po prostu kolezanka )spedzam po 5 godzin dziennie!!!! Studiujemy razem. No przeciez... Ona pracowac nie musi, jest na utrzymaniu meza etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce relaxuuuuuuuu
ja jakos nie widze,abym miala swoja wine w tym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeMoniiiii
Jak ktoś nie ma kultury. to można pisać godzinami i tak nie przetłumaczysz. Przegrana sprawa z autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce relaksuuu
Ja nie uwazam ze zachowalam sie zle, chociaz mam watpoliwosci idlatego tutaj zapytalam sie, czy sa jakies okolicznosci lagodzace w mojej sprawie heheh Napisalam ,ze ta osobe widze minimum 5 godzin dziennie, nie jest ona mila dla mnie, zawsze chce byc w centrum uwagi facetow, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce relaksuuu
przeciez ja nie moge cale zycie zyc dla innych... ona sobie idzie do domu, spi po nocach kiedy ja zapieprzam... nie mam czasu na relaks, bo albo przesypiam nocke albo jestem na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce relaksuuu
hej dziewczynyi faceci powiedzcie cos ze nie jestem niewychowana swinia i gburem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivEJABLE
jak nie uwazasz,ze zachowalas sie zle to po jaka cholere pytasz. zachowalas sie niegrzecznie i niekulturalnie. ale ty wiesz lepiej przeciez. no coz zasady savoir-vivre nie sa twoja mocna strona.burak z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce relaksuuu
ale toi bylo raptem 10 minut do naszego przystanku. chcialam tez zadzwonic do mamy, a powiedzialam ze chcialam posljuchac muzhyki, bo nie bede sie ze wszystkiego spowiadac, ze musze zadzwonic do mamy, ze mudze vto otamto. ona ma duzo czasu, ja tego czasu nie mam . Moze powinnam zagryzc zeby i prowadzic mila niezobowiazujaca rozmowe jak przy kawce u cioci na imieninach ale nie mialam ochoty po prostu, po prostu chcialam zamknac na chwile oczy i na szybcika sie zdrzemnac...tak na 5 minut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce relaxuuu
Nie pisajcie już eiencej do mnie , bo musze sie uczyć gdysz mam mature w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×