Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biforres

Jak długo trwał u was remont łazienki??

Polecane posty

Gość Nimelka

no nie mam za wielkiej łazienki i moze dlatego całkiem sprawnie remont sie odbył. A do tego w Cermagu kupiłam płytki - szybko kupiłam i otrzymałam płytki! Dla mnie rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian Ardlson

Zależy jak sobie zorganizujesz czas, a jeśli masz z tym problem zajrzyj na bloga solveit24.pl uzyskasz cenne podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak dobry fachowiec, jak duża łazienka oraz jak dużo zmian i jak pracochłonnych tam się robi. Od 1 dnia do pewnie nawet miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brodzik niski czarny jest genialny, szare płytki na ścianach a'la gres, praktyczne nie widać kamienia z wody. Podłoga płytki też niby drewno, nie widać brudu (chociaż codziennie pucuje podłogi, nawet jak odpuszczę 1dzień jest czyściutko)

No i jeśli szukacie dla siebie ciekawych akcesoriów łazienkowych polecam zajrzeć sobie na stronę:

https://www.calvado.com/lazienka/stojaki-podlogowe/stojaki-i-uchwyty-na-papier-toaletowy.html

Możńa zamówić dobrej jakości stojaki na papier toaletowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też wziąć pod uwagę, że na niektore płytki się czeka, nawet takie marketowe (to że są na ekspozytorze, nie oznacza ze jest potrzebna ilość z tej samej partii na magazynie). Nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja, ale był czas, że na płytki też się czekało do 6 tyg. Dodam jeszcze, że żeby zamówić kuchnie to trzeba mieć wybrany sprzęt, wliczając w to np. okap. My zdecydowalismy sie na tubę. Zdziwiło mnie jak weszła ekipa remontowa, która m.in obniżała nam sufit w części kuchennej i na starcie zapytała jaki będzie okap, aby wiedzieli gdzie ma być wyjście na rurę wentylacyjną (a ja to zostawiłam na koniec), więc na szybko musiałam szukać okapu.

W ostatnim czasie bardzo modny jest również styl boho https://plndesign.pl/jak-urzadzic-salon-w-stylu-boho/ Jak tutaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie - skucie starej glazury, wymiana instalacji hydraulicznej, sufit podwieszany, glazura itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was ma w łazience okno, trzeba koniecznie zadbać o efektywne odprowadzanie pary wodnej. Bardzo dobrym rozwiązaniem są okna Schuco z PVC z higrostatem, które dokonują automatycznej wymiany powietrza, jeśli wilgotność w pomieszczeniu jest zbyt wysoka. Trzeba o to dbać, bo jak wiadomo, wilgoć może spowodować rozwój pleśni, która stanowi zagrożenie dla zdrowia ludzi i kondycji budynku. System wentylacji działa przy tym bardzo subtelnie, a okna mają doskonałą izolacyjność cieplną, dzięki czemu nie ma uczucia przeciągu i strat ciepła. Takie okna można znaleźć np. w ofercie firmy Awilux z Leszna, warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×