Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biforres

Jak długo trwał u was remont łazienki??

Polecane posty

Gość Venus1983
W moim mieszkaniu pseudo fachowiec robi lazienke wielkosci 3mkw. juz 3 tyg. a powiedzial ze zajmie mu to jeszcze miesiac :( Mam ochote go pogonic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zajmuję się kompleksowym wykonawstwem łazienek... Kiedy słyszę że komuś wykonano łazienkę w 3 dni lub tydzień to śmiać m i się chce. (Chyba że jest ekipa złożona z 6 glazurników pracujących po 2 na 3 zmiany. Wszyscy piszą o polożeniu płytek, a gdzie zabudowy g/k gdzie montaże zestawów podtynkowych, hydroizolacja, kabin, brodzoków, umywalek, baterii, instalacja elektryczna, fugowanie, silikonowanie etc.... Wszystko trwa... Z doświadczenia mogę powiedzieć że dla jednej osoby wykonanie małej łazienki ok 2x2,5m w tym Tynkowanie, gruntowanie,hydroizolacja, sufit podwieszany, zabudowy g/k (prysznica, zestawu podtynkowego, jakieś półeczki, glazura, fugowanie, montaż kabiny, lustra, miski ustępowej, umywalki, brodzika, podłączewnie umywalki i brodzika, szlifowane krawędzie pod kątem 45 stopni, wstawienie drzwi, silikonowanie, montaż oświetlenia etc... trwa około 120 godzin roboczych. jest jeszcze kilka rzeczy na które nie zwraca się uwagi i ich nie widać a zrobić je trzeba np. wykonanie otworów w glazurze do podłączenia wody gniazd el. i miski ustępowej. I kto to zrobi w 3 dni????? Aha instalacje wod-kan i elektryczne były wykonane. Ale to by trwało około 20 h. Chyba że za przerobienie instalacji uważa się wymmiana lub montaż baterii. Jak się mylę to proszę o opinie. Nikt nie jest nieomylny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie cztery miesiące i jeszcze zostały fugi do wypełnienia. Fachowcy przychodzą na parę godzin a potem nie widze ich ok . 2-3tyg. Tragedia. Dobrze, że jeszcze tam nie mieszkamy ale muszę podpowiedzieć bo sama jestem po generalnym remoncie, że warto pomyśleć jakie oświetlenie do łazienki, będziemy montować, aby wyprowadzić wcześniej kable w odpowiednich miejscach. http://www.olampa.pl/kategoria-oswietlenie-do-lazienki-364.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duza lazienke i tez czeka mnie remont,ale nie chcialabym skuwac starych kafelek tylko na nich polozyc nowe...Czy istnieje taka mozliwosc? Jedna sciane nawet chcialabym "pogrubic"moze plyta gipsowa i na to pozniej,czy mozna klasc kafelki,,czy to tylko takie moje pomysly?Moze ktos doswiadczony w temacie cos doradzi.Bardzo prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alineczkapawlo
U mnie remont trwał całe 2 miesiące przez mojego męża-gnyba, który wszystko chciał zrobić sam. Na nic nowego sie nie zgodził. Dobrze, że moja mama dała mi pieniądze i mogłam sobie wybrać choć normalny grzejnik... i wygląda jak zakręcona winorośł :) http://www.supergrzejniki.pl/grzejniki/grzejniki-dekoracyjne/jaga/heatwave-jaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamemno_n
u mnie poszlo blyskawicznie weszla ekipa, 3 dni i na lux zrobione :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniod
witam, odpowiedz dla gościa, można kłaść płytki na płytki (np zastosowanie kleju Adesilex P9 express). Powiem szczerze że samo położenie nowych płytek nie jest czasochłonne jeśli są 4 proste ściany bez żadnych wnęk, czasochłonne staje się cięcie płytek pod kątem 45 stopni, jeśli dochodzą półki z podświetleniem , sufit podświetlany z zabudową pleksy, panel prysznicowy i wanna w mozajce, za panelem taśmy ledowe zabudowane, sterowanie oświetleniem z czujnik ruchu i przełączników + przekaźnik do zmiany kolorów podświetlenia przy przełączaniu oświetlenia, nie wspomniałem na początku o wykonaniu całej hydrauliki. 1 tydzień to jest prosta łazieńka ale jeśli idziemy na całoś i robiny 3 poziomy sufitu plus powyższe tematy które opisałem to realizacja 16m2 zajmuje 8 tygodni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja w trakcie remontu łazienki w bloku z lat 70-tych. Nadmienię, że mieszkam z rodziną i psem w mieszkaniu gdzie jest remont. Mam dwóch panów fachowców. Po dwóch dniach pracy od 8.00 do 14.00 są zbite kafle, stary tynk, podłoga, wymienione są rury odpływowe w kuchni i łazience (uf...), przygotowane "rynny" w podłodze pod nowe rury. Jutro hydraulika. Panowie dali sobie 2, 3 tygodnie na remont. A będą kładzione tynki, kafle po sufit, toaleta naścienna, osadzanie brodzika, montowanie drzwi szklanych, budowa półek w brodziku, powieszany sufit, nowa elektryka....ojej ile jeszcze roboty :). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryka27
Remont mojej łazienki (3m2) trwał jakiś tydzień - łącznie ze skuwaniem starych kafelków, podłogi itd. Miałam bardzo sprawną ekipę. A wszelkie dodatki do nowej łazieneczki kupiłam tu: http://www.homus.pl/pl/category/1/lazienka. I też polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie remont trwal z 4 dni,a wszystko znacznie usprawnila moja ekipa z http://www.telka.com.pl/, ktora instalacje wodna w lazience mi zamontowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie remont łazienki, 25 metrów, kompleksowy remont trwał 3 tygodnie, robiła firma http://www.pbhcezar.pl/. Łatwo nie było, bo łazienka spora, ale wszystko szczęśliwie się udało wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie około tygodnia i po kłopocie. Remont robili oni wos.waw.pl dobrze, ze ich wzięłam i naprawdę szybko ze wszystkim się uwineli bo życie bez łazienki nie jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam tak, że zamówiłam fachowców a wszystkie sprzęty kupiłam on line na łazienkaplus.pl i dzięki temu doszły do mnie do domu i fachowcy od razu mogli zacząć pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o no to jest naprawdę dobre rozwiązanie! w sumie o tym nie pomyślałam, odpada chodzenie po sklepach i dywagacje jak załatwić transport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goghu
ooo tak samo zrobiłam, tez z lazienkaplus.pl :) wszystko przyszło mi akurat tak, że chłopaki raz dwa się uwinęli i niedługo potem pluskałam się w nowej wannie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarissa3
zależy co, bo sama robocizna wiadomo że portwa, a jeśli chodzi o dodatki to ja np prawie wszystko kupiłam tutaj: www.krainalazienki.pl - wiesz szybko w jednym miejscu i ładnie do siebie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucas33
Hm, wiesz co, u mnie remont łazienki trwał jakieś 10 dni, także naprawdę krótko a roboty było multum...Takie szybkie remonty, ale z drugiej strony precyzyjne i fachowe robią goście z firmy -Łazienka w 10 dni - www.lazienkaw10dni.pl . działają na terenie Wawy, ale też dojeżdżają pod miasto. Pozdrawiam. Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna122
Długo szukałam z mężem dobrej firmy, która robi kreatywne remonty, ale dopiero po jakimś czasie trafiłam na kogoś zaufanego i porządnego. Znajoma mi poleciła firmę gworkers, mają tam bardzo dobrych specjalistów i dobrze wykonują to za co się zabiorą. Mineło już trochę od czasu remontu i nie mamy żadnych komplikacji, ani poprawek do zrobienia. Takich ludzi warto polecać :) link do ich stronki: http://gworkers.pl/zakres-uslug/ Powodzenia w Waszych remontach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie remont łazienki trwał miesiąc. Zeszło się tak długo, bo była przerabiana hydraulika i elektryka. Robił glazurnik i fachowcy z http://www.pbhcezar.pl/ - wyszło bardzo ładnie, wszystko elegancko położone i pofugowane. Ceramika też jest fachowo zamontowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh u mnie poszło całkiem szybko bo zamówiłam sporą część sprzętu wcześniej, głównie na łazience plus - akurat łapałam się na darmowe dostawy. dzięki temu jak przyszedł majster to wszystko już miałam przygotowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOFgosc
U mnie w łazience 3m2 "grzebali się" miesiąc. Czy możecie powiedzieć, ile płaciliście za robociznę takiej łazienki 3m2: skucie ścian i podłogi, wywalenie starej wanny; płyty gk i podwieszany sufit gk, oświetlenie w suficie,montaż i obudowa wanny z wyłozeniem mozaiki,płytki ścian ok.14m2, podłogi ok.3m2. montaż sedes kompakt i bidetty, montaż umywalki,montaż wentylatorka elektr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie remont łazienki ktory był jakieś 2 lata temu trwał z miesiąc z tym, że i hydraulik siedział sporo bo były jakieś problemy po wczesniejszej instalacji. Szybko za to Panowie uwineli się z kwestią grzejników łazienkowych - najwięcej zabawy to było z kafelkami bo przycinanie itp. A odnośnie hydrauliki i ogrzewania doradzali mi Panowie z Instal Thermu z Łódzkiego oddziału przy Piłsudskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na szczęście mąż z moim tatą remontowali :) Ale fakt, całe wyposażenie kupowałam na łazienkaplus, także oszczędziłam sobie łażenia po sklepach, którego nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie poszło ekspresowo, łazienka 9 mkw, fachowiec polecany przez sklep Łazienki z pomysłem uwinął się raz dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×