Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość norwezka

25.02.2013 dieta norweska START

Polecane posty

Gość norwezka

Witam mam pare kilo do zrzucenia, zima sie narobilo :) chcialabym sprobowac diety norweskiej, moze sie uda rozkrecic metabolizm i wrocic do starej wagi. Startuje w poniedzialek, bo w weekend mam gosci z waga 59 kg, fajnie by bylo dojsc do 52, no ewentualnie 54, a potem jeszcze racjonalnym zywieniem i ruchem zejsc te dwa kilogramy. Kto chetny zapraszam do wspolnej fascynacji jajkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka900
Hejka ja jestem na diecie norweskiej od wtorku 19.02.2013 i widze spadek wagi 3 kg ... Tylko ze ja stosuje ja troszke inaczej pomieszlam ja z dieta kapusciana czyli rano jem 2 jajka kawa i grejfrut na 2 sniadanie jem kapusniak na kostce rosolowej na obiad również a na kolacje 2 jajka kromka chleba ciemnego i na dodatek biore tabletki hydrominum ... zobaczymy jakie beda efekty... i podresle ze nie chodze na niej głodna dodatkowo rano naczczo wypijam sok z wycisnietej polówki cytryny i na noc to samo... Sok z cytryny pomaga pozbyc sie toksyn z organizmu i pomaga spalic to co jemy w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maleńka9000
A jakie efekty na obecnej ?? i jaka to dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka9000 ja jestem na diecie 1,2 kefir 3,4 ser biały 5,6 jajka 7,8 mięsko 9,10 warzywa:) jestem na trzecim dniu tej diety czuje sie dobrze, widze że brzuszek się spłaszczył:) na wage wejde dopiero na koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka900
Nio ja jestem 6 dzien na diecie zgubiłam 4 kg zobaczymy jak bedzie dalej alwe wiele lepiej sie czuje niz przed nie jem wogole miesa ale to dlatego zezanim nie przepadam piszcie jakie efekty po swoich dietkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenka900
Hej dziewczyny o ile ktores tu wchodza :) pisalam juz rano o moich wynikach ale prawda jest taka nie oszukujmy sie aby naprawde schudnac zadne super diety nam nie pomoga...:) Musimy po prostu wyeliminowac z naszych nawykow pewne rzeczy czyli tluszcze biale pieczywo i slodycze... Moja znajoma schudla w 3 miesiace 20 kg i juz wam mowie jak to zrobila pisalam z nia wczoraj bo jak zobaczylam jej ostatnie zdjecia ktore dodala byly oszalamiajace.. zawsze byla otyla osoba az w koncu powiedziala sobie dosc chce schudnac bo mam dosc tego ze nie moge kupic sobie ubran ktore mi sie podobaja gdyz zle w nich wygladam.. a wiec zaczela robic tak: codziennie rano i wieczorem pila ten sok z polowki cytryny wyeliminowala biale pieczywo i zamienila je na ciemne oraz je ograniczyla zaczela jesc tylko i wylacznie gotowane chude mieso czyli drob jadla duzo warzy i owocow ktore maja malo cukru przestala slodzic calkowicie nie uzywala masla kiedy robila kanapke kladla chuda wedline i mnóstwo warzyw do tego jadla jajka zupki i rzeczy ktore zawieraja bardzo malo tluszczu nie chodzila glodna na tej diecie jadla tez duzo kiszonej kapusty i kiszonych ogorkow ktore wspomagaja odchudzanie... ja stwierdzilam ze zaczne stosowac jej zasady zobaczymy jak to bedzie... Wyjezdzam za 2 tyg do holandii na 4 miesiace i chce wrocic szczyuplejsza czyli chce zrzucic to 20 kg w ciagu tych 4 miesiecy wcale sie nie glodzac tylko jesc racjonalnie:) mam nadzieje ze mi sie uda bede miala tam dostep do internetu wiec bede pisac o swoich wynikach na bierzaco... i przedewszytskim nie wazcie sie codziennie bo to jest najgorsze co moze byc najlepiej wazyc sie co 2 tyg i zobaczyc ile udalo sie nam zrzucic nie jedzcie po 18 a jezeli juz wam sie naprawde bedzie chcialo jesc zjedzcie ogorka marchewke czy tez grejfruta ktory jest bardzo dobry w odchudzaniu pooniewaz pobudza nasz metabolizm :) Zycze wam powodzenia w waszych dietach ale naprawde jezeli chcecie schudnac stosujcie te kilka zasad ktore ja zaczelam stosowac jezeli bedziecie chciali jakies przykkladowe przepisy nie ma problemu napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia2013
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5518541 Zapraszam WAs serdecznie na mój temat! razem damy rade! od dziś lub jutra zaczynamy diete KOPENHASKA ! Samej będzie mi ciężko ale razem damy rade! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×