Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie powiem ktooo

zostałem rażony piorunem miłości

Polecane posty

Ze sportowcami nie gadam a już bardziej z takimi co swoje muskuły ćwiczą wirtualnie. Mało tego, od małego wykazywałem skłonności do uciekania przed cielakami z karkiem równym głowie. Może dlatego, mimo swoich lat nadal zachowuję pewną dynamikę, chociaż już na 100 m nie biegam tak szybko a bez porzygania się 1000 m, nie przebiegnę poniżej czterech minut. Chociaż niektórzy mają w sobie tyle romantyzmu i stają w obronie kobiet... w mieście Łodzi dużo znowu się dzieje i znowu umierają młodzi ludzie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś kobietami panowie
kręcimy z was beke po całości :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch to zdrowie :D bieganie super sprawa :D na długie dystanse to i Endorfiny się produkuje ;) i nawet zimą ma się świetny humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjn
bnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wino w mieście
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem ktooo
Może się tak zdarzyć Father Figure. Jak jesteś facetem to lepiej uciekaj. Nim się obejrzysz będzie po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już to dresiarą :-O i wybacz panie tego świata, każdy ma swoje hobby i plan na życie :) tak więc z radością się przebiorę w termo pakiet i przebiegnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnego alkoholu wino w mieście. Jeszcze dziewczyny się rozkręcą i same zaczną zdejmować majtki. To fantastyczna wiadomość dla tych, którzy w swoich uniesieniach potrafią zaliczyć drzewo, biorąc ją za swoją kolejną posuniętą pijaną panienkę. Nie dla dziada, który już z nie jednego pieca chleb jadł. :P Wróćmy może do tematu, bo autor cierpi a swoją obecnością jeszcze bardziej przypominamy mu o jego tęsknocie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie blacharą? Tak przynajmniej określane są kobiety z twojego pół światka. Nie pytaj skąd wiem. Nitz co ludzkie nie jest mi obce. Jedyne o co do siebie mogę mieć pretensje to że od razu nie wyczułem że jesteś kobietom, bo albo intuicja mnie zawodzi albo w tobie już nitz z kobiety, (po za tzipą, z natury rzecz jasna) nie zostało. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Ciebie nic z mężczyzny nie zostało ;) manipulant, egoista :) 0 naturalnych męskich odruchów :) tak, sprawdzone wielokrotnie na przestrzeni wielu miesięcy :) więc takie traktowanie dostajesz, na jakie zasługujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy, nie analizuj
ona jak Ty w psychologi siedzi, nie atakuje sama, zawsze jadą we dwoje z najukochańszym, rycerskim amantem :-O albo przynajmniej konsultują co i jak na gg czy tel :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy, nie analizuj
Jak dla mnie ona ma żeńskie on męskie, nie kombinują bo po co, ludzie sami pomyślą że kombinują zamiany płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy, nie analizuj
On nienawidzi poleconego, żarli się i wyzywali całe lato na dialogi na pół strony. Ty się chyba na linie ognia pchasz dowalając jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ona :D
mamejo pomarańczowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ono :D
diabeło z mroku cienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, na myśl przychodzi mi tylko jeden użytkownik, i wiem, że nie wyszło mu to na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę natychmiast zdementować. Z nikim się tu nie kłócę, nie zamierzam wszczynać żadnych burd i daleki jestem od nienawiści do osób, które znam a mnie nie drażnią a co dopiero, do projektów, których na oczy nie widziałem.:O Są zajawki, brudne sprawki, mierne prowokacje, przyznaję :P i nieraz, nie dwa mi się dostaje, ale wstaje nowy dzień i jest :classic_cool: Popraw grzywkę pomarańczo i nie rób mi złej "sztucznej" prasy. Pozwól by ludzie znienawidzili mnie na mój sposób ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład te dwie frajerki Dark i Iskierka. Wożą się po forume od dłuższego czasu aż im tzipy pajęczyną zarosły a napluć im na te białe kozaczki jest bardzo trudno, by zaraz nie wpadły w panikę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy nie rymuj, bom uruchomiona :P W te klocki oczywiście, nie w kontekście burd itd itp. A poza tym idę se zaraz więc branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie białe kozaczki! Nie posiadam! Pluć możesz gdzieś obok ewentualnie zdzierżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natrzaskam, bo sobie idę. Mianowice mój drogi, jeżeli twierdzisz iż moja cipka zarosła pajęczynami z powodu długiego przebywania na kafe (niebawem minie rok), to nie pozostaje mi nic innego jak tylko złożyć kondolencje z powodu zamiany w proch w wyniku naturalnych procesów rozkładu substancji organicznych glonojadków żywiących się zawartością Twych majtek. Branoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz Iskierko 😘, tak na dobranoc ;) Tylko nie próbuj wyobrazić sobie że naprawdę moje usta dotknęły Twojego policzka, bo zaczniesz jeszcze usuwać bakterie jakimiś detergentami do czyszczenia ubikacji. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×