Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lillyx3

moje dziecko nie chce spać :( RATUUUNKU

Polecane posty

Witam. Moja córka ma 8 miesięcy. Jest zdrowym bobasem i tak do ok 4-5 miesiąca przesypiala całe noce. Koszmar zaczął się po szczepieniu gdy miała jakieś 5 miesięcy. Od tej pory zasypia ok 2godzin mimo iz jest padnieta. Budzi sie ok 1 w nocy i znowu walczy z nami do ok 4. Gdy zasnie spi do 6 max 7. W dzień ma dosłownie ze dwie drzemki po ok 15 minut. Próbował am wszystkiego... dzień wyglada tak samo, te same czynności o tych samych porach itd. Nic nie pomaga... od mądrych książek aż po leki usypiajace.. z mężem wygladamy jak zombi :( może ktoś miał podobny problem i jest w stanie nam pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*hmm*
to ile ona w sumie w nocy przesypia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pocieszę Cię, mój prawie 3 letni syn potrafi nie spać po 2-3 godziny w nocy, wstaje wcześnie rano i najlepiej poszedłby poźno spać. Nic nie działa żadne środki itp. Byliśmy u kilku lekarzy - wszędzie to samo - wyrośnie z tego. Tylko kiedy? My też chodzimy na rzęsach, a w dodatku mamy jeszcze 9-miesięczna córeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
no najlepiej zwalić na szczepienie.. może dziecko ma niedobór magnezu? głównym objawem jest właśnie bezsenność i nadpobudliwość - proponuje podać jakiś magnez - i ja na noc daję hebatkę z melisą - humana słodkich snów albo bobovita ziołowy ogródek z melisą - a że synek nie lubi ziół to dosypuje granulki do soczku i wypija tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesypia niewiele... myśleliśmy że to ząbki i dostałam od pani doktor czopki po których dzieci śpią jak zabite... niestety nie nasze :(mamy też 3 letnia corke ale ona zasypia ok 19 i śpi całe noce do ok 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojtam Ojtam na nic nie zwalam... po prostu nie mam już pomysłu jak pomóc mojej córce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaa maaaa kotkaaaaaaa
mój taki btł od urodzenia aż do skończenia 18msc :/ po ścianach normalnie chodziłam...wszystkie rady wypróbowałam, nic nie pomogło...samo przeszło chociaż do teraz (ma 2 lata) nie lubi spać i zasypia około godziny to i tak jest niebo w porównaniu z tym co było kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o melise to też dawalam , smakuje jej ale niestety nie pomaga. Miałam też rumianek z lawenda i różnego rodzaju balsamy z lawenda i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraciociadobrarada
Może dziecko za mało śpi w dzień i jest po prostu przemęczone? Wtedy nie zaśnie za Chiny Ludowe. Spróbuj ją usypiać w dzień, ale w przyciemnionym, cichym pokoju, najlepiej założ rolety, jesli ich nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosowalam magnez i krople melisol (oczywiście nie na raz ) i też nic. Ostatnio pojechal do mojej siostry na noc i spał w jednym łożku z kuzynostwem - CAŁĄ noc!! Może tu tkwi problem? Tyle że nie moge pozwolić na to aby spał z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana założyliśmy i rolety.... w domu jest cicho i nawet jeśli zasnie w dzień to na max 30 minut a potem już nie zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobraciocia - nie pomaga przynajmniej u nas. Nie ma znaczenia czy śpi w dzien czy nie i ewentualnie jak długo. Próbowaliśmy i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobraciociadobrarada
No to chyba tylko ten magnez zostaje...chyba że jeszcze poobserwujesz dziecko, ważne jest żeby trafić w taki moment, kiedy senność przerodzi się szybko w sen, a nie w zmęczenie czy rozbawienie. Tak jest u nas, nauczyliśmy się rozpoznawać te momenty i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×