Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość respindelcja

wielkość penisa

Polecane posty

Gość respindelcja

jakie macie doświadczenia z wielkościa pnisów? wolicie większe czy mniejsze? mierzycie swoim kochankom? jakie miliście największe a jakie najmniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosbery mokrery
moj facet ma 21cm i to jest olbrzym na prawde mialam rozne.. duze male.. i wszystko zalezalo tak na prawde od tego jak konstruowalam kochanka co i jak ma robic jak sie poruszac... no i od podniecenia.. najmniejszy to mial chyba z 9 malenstwo ale jakos dawal rade.. choc czasem sie zastanawialam czy to penis czy palec jest we mnie hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikitaa nikitaa
moj chlopak ma 15 jest w sam raz.. mialam wczesniej wiekszego z 18 byl ale bolalo alle to pewnie zalezy tez od kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filharmoniana
moj ma 12, najwiekszy to jest chyba, mam pecha do samyh malych, faceci tak mowia ze maja wielkie ze 5 18 a jak przyjdzie co do czego to tam taki 8-10 siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frege
ja duzego nei mam doswiadczenia.. moj ma malego.. bo sam tez jest drobny niski ja zreszta tez.. moze z 11 ma max.. ale mysle sobie jakby to byo z duzym takjak zalozycielka tematu napisala ze 21 wow to dla nie szok ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaska
mojego ma 19 jest duzy.. i ladny:) szkoda tylko ze tak rzadko go widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka-232
No mój obecny (Tomek) to ma tak na oko z 10-11 Poprzedni (Maricin) to miał instrument 17-18 i gruby No Marcin to mnie potrafił zerżnąć porządnie, a Tomuś to tylko posuwa ... :( No niby seks nie jest najważniejszy, ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgoska goska
moj chlopak tez ma malego 10, jakos daje rade.. ale marze o większym dluzszym i grubszym bo ten to jakos tak slabo mnei wypelnia.. tez tak macie z mniejszymi? nie mowie ze nie mam przyjemnosci bo mam i to duzo bo ruchliwy jest:) ale fajnie by bylo poczuc tak sie wypelniona po brzegi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka-232
12,876392837460373749374839578051125895489254928345 cm ufffffff.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgjh
frege-masz gg? to moge ci pkazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhgjh
malgoska goska-podaj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
czy wy idiotki to mierzycie ?czy niechcący wierzycie na słowo tym dupkom którzy was posuwaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość respindelcja
ja mierzę dlatego taki temat zadalam.. niestety faceci zawsze dodaja sobie cm to WY FACECI zawsze mowicie i podkreslacie jakiego to duzego nie macie i ile to on nie ma cm - wiec skoro tak sie tym helpicie to dlaczego mialabym tego nie zweryfikowac i jak jest okazja to zmierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaska
10cm mysle ze kazdy wie ile to jest NA OKO.. wiec jak sie ma penisa w rece to wiadomo czy to ma 10 czy 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaska
no chyba ze ktos pod koldra po ciemku to robi i nawet nie wie jak penis wyglada hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
no to jak walczysz z linijka to O.K. mój w porywach 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosbery mokrery
jak sie poznaje faceta to czesto rzeczywiscie jest tak ze sie wjezdza mimo wszystko na taki temat o sexie itd. i czesto pada pytanie tamat wielkosci.. to facet mowi cm.. a jak pozniej sie znajomosc rozwija zwiazek itd. czy romans.. to sie okazuje rzeczywiscie ze te 16nascie cm to jest 9,5 heh.. no tacy juz jestescie chlopcy:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eskkarefcia
ja wolę małe.. 10-12 cm bo jak raz mialam takiego co mial 18 to bolalo i nawet wejsc nie mogl dobrze.. czulam sie jakby mialo mnie rozsadzić.. zero przyjemnosci.. a taki mneijszy to jak ruchliwy to dostarczy duzo przyjemnosci kobiecie:) tak więc małe jest piekne hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolasssssssss
jak sie czlowiek poznaje to o wszystkim rozmawia.. od zainteresowan az po sexualnosc wiec daczego sie dziwisz ze dziewuchy tak pisza? ja tz o tym gadam.. to chyba normalne..bo proces poznawania to nie pierwsze 10 minut rozmowy tylko moze to trwac kilka tygodni.. mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolasssssssss
ja mam 17 nie wiem czy to wasza dziewczynki norma.. ale jest fajniutki:):PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka duzych
ja lubie duze grube dlugie dorodne i zgrabne czuc jak mnei wypelnia raz mialam malego to nie wiedzialam co z tym zrobic.. myslalam ze jeszcze urosnie a tu niespodzianka:) ale chlopak fajny byl wiec mozna bylo sie pobawic.. i nawet bylo sympatycznie.. ale jednak jak mam wybierac to zdecydowanie duze:) moj aktualny facet ma 19 i jest :Pmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słyszę, żeby w rozmowach damsko-męskich (w realu) wypływały takie tematy jak wielkość penisa. Czy wygląda to tak: -Słuchaj, chodzimy już ze sobą już miesiąc, chciałam Cię wreszcie o coś spytać bo to dla mnie bardzo ważne - jak dużego masz penisa? - Około 16 centymetrów. A co? -A nic. Tak tylko pytam. To co, oglądamy dalej ten film? Brzmi jak tekst ze skeczu Monty Pythona i tyle właśnie prawdy w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosbery mokrery
oj pisac scenariuszy to ty byś nie mógł.. a czy rozmowy tak sztucznie przebiegaja? nie wiem moze ty masz doswiadczenie a takimi dziewczetami co tak sztucznie z toba gadaja.. jak jest sie mistrzem flirtu i rozmowy przeplywa sie z tematu na temat to nawet takie jak dla ciebie drazliwy intymny temat i pytanie mozna w bardzo sliski sposob zadac wejsc na niego i przejsc do kolejnego.. no nie wiem ale dla mnei to naturalne ze przychodzi taki moment ze rozmowa z zainteresowan na przyklad przechodzi w inna sfere i jest to plynne a nie takie sztuczne jak opisales.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrroszka
mnie zawsze ciekawily wielkosci bo tez jak poprzedniczki nasluchalam sie przechwalek.. i jak znajomosc rozwija sie ku sferze erotycznej i dochodzi od zblizen.. to przy kolejych nie perfidnie ale delikatnie albo jakos tak zartem czy jakas wyszukana fikusna zabawa staram sie sklonic do zmierzenia .. no i sie udaje.. wole mniejsze, kolo 10, najwiekszy byl 16 najmniejszy 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elelciankaa
ja wole duze, moj chlopak ma 19, mialam wczesniej dwoch co mieli kolo 10-12 i chude, nie nie.. zdecydowanie lepiej z duzym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka lolinka
ja należę do tych co wyznają zasadę "małe jest piękne" tak więc wole mniejsze.. bo jak duży to często boli.. i brak wyczucia, choć fakt, czasem "duży więcej może"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×