Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukryty11

zdradzilam chlopaka

Polecane posty

Gość ukryty11
jak sie w polsce nie zyje to sie dobrze po polsku nie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
niektorzy wiedza do czego sluza prezerwatywy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
Nie lubie analnego bo raz to zrobilam a potem puscilam takiego wirlko baka ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aidsiinnechoroby
za to nie wiedza ,do czego sluzy mozg?????albo go moze nie posiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekafffska
niech każdy pilnuje siebie to zapanuje na świecie ład, porządek i powszechne szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
dziekii ciekaffska , wiesz niektorzy nie umieja spojrzec na siebie tylko wytykaja wady u innych a swoich nie zauwarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aidsiinnechoroby
poki takie kurestwo jak wy plenic sie bedzie ,to niestety nie zapanuje. zarazicie pol swiata swoimi brudnymi cipami i kutasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asxdcvbnm
pisałaś na pierwszej stronie że orgazmu nie miałaś. Teraz zmieniasz zdanie, bo wiesz że to kupa śmiechu - taka miałaś chcice żeby puscić sie z jakims ogierem i miałąś z nim seks bez orgazmu............ pffffff........są zasady jest dobro i zło, twój jest ok a ty w wieku 20 lat stałaś się puszczalska w jednej chwili...... bo ci się spodobał inny. AAAA no tak bo imponowało ci że chce się z tobą, właśnie z tobą przespać... co za wyróżnienie. MŁODA KUREVKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekafffska
żyj w celibacie a nic ci nie będzie groziło zero stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asxdcvbnm
HAHAHAH A ILE TY ZYJESZ ZA GRANICA ZE JUZ ZAPOMNIAŁAŚ JAK POPRAWNIE PISAC PO POLSKU............... CHOCIAZ FAKT Z TWOIM POZIOMEM WIDAC ZE NIE ZDAZYŁAŚ SKONCZYC 6 KLAS A JUZ ROZWIJALAS SIĘ PRZY (LUB NA) TASMIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
jak zmieniam zdanie ? ze sie jakis frajer za mmnie podaje i jakies chuj**stwa pisze to nic juz za to nie moge. a te fra*jery ktorych o zdannie nie pytalam niech nie pisza bo mnie to nie obchodzi co wy o mnie myslicie to nie bylo moje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
prawwie jedenacie lat ty pal* i co ma kuw*a jedno z drugim do czynienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
Moj ma malego a mi sie marzy dlugiego, szerokiego, grubego i twardego ... no cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos543
Przyznaj się mu i odejdź od niego. Niech ten chlopak sobie znajdzie wartościową dziewczynę. Dla mnie każda, która zdradza to dziwka. Ludzie, którzy się zdradzają to największa patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
Chce mi sie b. plakac a to przez was i wasze opinie kurwa!! Jestem taka zalamana .... tak mi jest ciezko a wy jak dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdechła Makrela
każdy dzwiga swój krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cie
jhdk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykalnie
sacharydoza - masz jakiś problem ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
Standardową procedurą w uprawie ziemniaków jest ich okopywanie. Jest to zabieg polegający na nasypaniu wokół łodyg ziemniaków dodatkowej ilości ziemi co sprawia, że roślina wydaje większą ilość bulw oraz oraz łatwiej zebrać plony. To nasypywanie oraz fakt, że ziemniak pozostawia bardzo małą ilość resztek pożniwnych powoduje, że ziemniaki są jednymi z roślin, które bardzo zużywają glebę jeżeli chodzi o poziom materii organicznej. Istnieją jednak alternatywne sposoby na uprawianie ziemniaków. Zamiast obsypywać łodygi ziemią można obsypywać je np. słomą. To sprawi, że łatwiej będzie można ziemniaki pozyskać, nawet nie trzeba niszczyć roślin. Dodatkowa korzyść z tego sposobu uprawy pyr (jak to się w Wielkopolsce na ziemniaki mawia) to wytwarzanie żyznej gleby oraz oczywiście ściółkowanie naszych roślin, które zapobiega bezproduktywnemu wyparowaniu wody z gleby. Miejsce pod taką uprawę ziemniaków musi być dość dobrze osłonięte od wiatrów inaczej słoma zostanie rozwiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
tak zaimponowalo mi ze chce mnie dwoch:) dlaczego by nie skorzystac. Uwielbiam sie dymac na prawo i lewo. Siedze za granica 11 lat, ale przyjaciol tam nie mam dlatego pisze na polskich forach i pytam czy ktos mial podobnie. Coz w tym zlego ze chce dwoch naraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
Prostytucja oddanie własnego ciała do dyspozycji większej liczbie osób w celu osiągnięcia przez nie zadowolenia seksualnego .Przy prostytucji ma więc miejsce świadczenie usług seksualnych (polegających zwykle na odbywaniu stosunków płciowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
lubie byc brana przez dwoch naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykalnie
sacharydoza - udławisz się swoim jadem niedługo lepiej skoncentruj się na swoim życiu bo coś przeoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykalnie
robie to samo co autorka, wiec jej nie potepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukryty11
moja mama mowi ze z zycia tzeba kozystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertykalnie
plumkam i ciumkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×