Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Dlaczego niejeden facet uważa, że każda

Polecane posty

kobieta szuka sponsora?! Wbrew obiegowej opinii, nie wszystkie! Wiele razy czytam, słyszę że "wszystkie tylko szukają". Ja ilekroć kogos spotykałam, to właśnie musiałam zaraz zakończyć znajomość, bo to wy panowie oglądaliście się za "dobrami materialnymi"! Więc nie opowiadajcie głupot. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście tylko na kafe :D w normalnych warunkach jeszcze nie słyszałam żeby faceci poruszali takie tematy :D wszyscy się proszą zeby tylko mogli zapłacić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawictwo
To prawictwo tak uważa, bo wszyscy są golodupcami, dlatego żadna ich nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
każda. Powiem ci na swoim przykładzie ja zawsze lubiłem ciche dziewczyny wsiowe itd. I KAŻDA ale to każda po jakimś czasie zamieniła sie w totalną kurwę. I nagle z przyjezdnej cichej myszki staje się pewna siebie kobietą mającą za cell tylko kasę. Na poczatku łażą po bazarkach. Nie wiem zdobią jakoś ubrania coś. Nie mają kasy ale starają ci się coś kupić z jakiejś tam okazji. Potem jest tak ze prezent za 100 już mało. Tylko 200 300 400. Dokładnie tak jak to było w galeriankach ale tych oryginalnych. Najpierw robicie bransoletki ze sznurków. Łazicie po szmateksach itd. A potem nagle ni stąd ni zowąd odpierdala wam. Dlatego też dziś składam wam życzenia http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5516639&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
Ani nie jestem prawkiem ani gołodupcem. Po prostu życie. I czasami naprawde myśle nad tymi wszystkimi facetami wykorzystującymi kobiety jako worki na sperme. Owijasz taka w okolo palca a tej jeszcze dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak gość mówi, ze nie szuka materialistek, to goły i wesoły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to znaczy że ma racje. jak gość jest bogaty to o tym nie mówi bo to dla niego nie jest wada. on dzieki temu wygrywa z biednymi. a biedny na to narzeka. ale cecha jest faktem obiektywnym, same to stwierdzacie. więc o co halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×