Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapisana

Mama mnie spoliczkowała za to, ze mam chlopaka

Polecane posty

Gość gość
No bo jak ktos ma nieczyste sumienie to podejrzewa innych o to samo.Pewnie z twojej mamy w tym samym wieku byla niezla lafirynda i mysli ze kazda dziewczyna robi tak samo bo to "norma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klapsa 15 latce dac nie mogla, wiec byl policzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
gość wczoraj Klapsa 15 latce dac nie mogla, wiec byl policzek Dlaczego niby nie mogła dać klapsa 15-latce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ciezko 15-latke zmusic sila do wyypiecia tylka w celu przyjecia klapsa. A policzek da sie z zaskoczenia wymierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
Kwestia dyscypliny, szacunku do rodzica i posłuszeństwa. Ja jeszcze w wieku 17 lat dostawałam lanie i jakoś nie trzeba było się ze mną szarpać - sama wypinałam tyłek, zdejmowałam spodnie i znosiłam lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze zrobiła, lałbym po doopie i po ci pie, a nawet po wnętrzu ci py bym lał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwko biciu dzieci
Martusiaaaaaa92, jesteś idiotką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
Idiotką, bo co? Bo uważam, że dzieci winne są rodzicom szacunek i posłuszeństwo, a rodzice mają prawo karać dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes idiotka, ze tak biernie poslusznie dawalas sie bic rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo po prostu byłaś tak zakompleksiona, wyzbyta poczucia własnej wartości i godności albo sterroryzowana przez matkę, że byłaś jej ślepo posłuszna i pozwalałaś się bić i uważasz teraz bicie dzieci za słuszne. Chyba masz syndrom sztokholmski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
A może po prostu posłusznym dzieckiem, które kocha rodziców i wie, że rodzice karali mnie dla mego dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla twego dobra, to widzę żę ladnie ci zryli glowę.. ciekawe czy jak pierwszy raz dostalaś to samo pomyślalaś.. nie ma to jak bronienie wlasnego kata przez ofiarę, niby dlaczego dla Twojego dobra, co niby przez to uzyskalaś, jakie wartości Ci przez to wpojono, że wywieranie na kimś poszluszeństwa poprzez przemoc daje efekty? autorytet rodzicow powinien byc budowany, na milośći i szacunku nie na strachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
Nie pamiętam, kiedy dostałam pierwszy raz. Wpojono mi, że za złe czyny będę karana, dzięki czemu z pewnością popełniłam ich mniej niż gdybym nie była karana. Wiedziałam, że rodzice są konsekwentni. Wpojono mi w ten sposób poczucie sprawiedliwości, gdyż nie dostawałam lania bez powodu, tylko wtedy kiedy zrobiłam coś złego i zasłużyłam. Dlatego jestem ostatnią osobą, która będzie namawiała autorkę tematu do nieposłuszeństwa, a jestem pierwszą osobą, która namawiała ją do pokornego zniesienia kary i wyciągnięcia z niej wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mi Cie Martusia. Masz psyche spaczona. Teraz tez dostajesz w morde od mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
Lania już nie dostaję, ale nadal czasem zdarzy mi się od mamy dostać jednego lub dwa szybkie plaskacze. Ale to już nie tyle jako metoda wychowawcza, bardziej po prostu jako odpowiedź na moje chamskie zachowanie, bo jednak mimo że mam już 22 lata, to nadal mieszkam z mamą i nadal jest to moja mama i powinnam jej okazywać szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie rozumiem tych durnych mamusiek co by chciały aby córeczka do pięćdziesiątki dziewicą pozostała a chłopcy to samo zło Zluzujcie kobiety bo to chore jest Rozumiem, że nastolatka ma zajmować się głównie nauką ale ten wiek to też czas na pierwsze miłości Tymczasem część matek zachowuje się jakby miały do czynienia z d******** które należy na dobrą drogę wyprowadzić Żenujące Miałabym chyba traumę, gdyby matka mnie tak w młodości traktowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćde
Martusiaaaaaa92, ach, ciekawe, czy Twoja matka policzkuje każdego, kto się do niej źle odezwie (np. szefa w pracy lub ekspedientkę w sklepie), czy tylko własne dziecko, które nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama nie powinna Cię bić i w ogóle się mieszać w Twoje sprawy. Co z tego że jesteś jeszcze siksą i masz chłopaka? Zajdziesz w ciąże, urodzisz dzieciaka i to Ty bedziesz musiała go wychować a nie matka. Ona nie powinna się mieszać, tylko Cię wykopać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
Skąd pomysł, że posiadanie chłopaka = zajście w ciążę? Chyba pisała, że nie uprawiali seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
Poza tym nawet gdyby, to nie wolno dziecka w takiej sytuacji "wykopać"! Sama jestem matką, urodziłam mając 19 lat i jestem wdzięczna rodzicom za pomoc, bez nich nie dałabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nastepnym razem jej oddaj 2 razy mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo bedziesz osoba o duzym poczuciu wlasnej wartosci i nie pozwolisz sie ponizac, tylko oddasz matce. Albo wyrosniesz na zakompleksiona i tlumiona przez matke osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
Jak możecie namawiać dziewczynę do oddawania rodzonej matce?! Matka to matka, ukarała ją, a dziewczyna powinna to znieść z godnością. Nie można się buntować. Tylko pokora, szacunek do rodziców i posłuszeństwo pomoże. Bez powodu matka jej karać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapisana
Hej :) Jak się wyłącza powiadomienia? Założyłam wątek prawie dwa lata temu, a do dziś wyskakują mi powiadomienia, jak ktoś odpisze. Nie wiedziałam, że tak długo będzie trwała dyskusja, sprawa jest już nieaktualna, a mama po tamtym razie mnie już ani razu nie spoliczkowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama to by sie cieszyła :-O Bo jestem lesbijką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
Ale autorka została spoliczkowana nie za to, że ma chłopaka, tylko za to, że spóźniła się do domu. To zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, lac po mordzie puszczalskie niewyzyte nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cate44
A ja dalam w pysk corce za to, ze powiedziala mi, ze jestem glupia. Nie pozwole, by dziecko sie tak odzywalo do matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaaaa92
^No to się jej należało, jeżeli obraziła matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×