Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

pomozcie 41 tydz

Polecane posty

2 dni temu odszedl mi czop, caly dzien mialam duzo sluzu a teraz lezac cos mi pocieklo bardzo obficie az wkladka naporu nie wytrzymala bylo to bez zapachu bezbarwne i takie sliskie to wody sie sacza czy wydzielina? nie czuje bolu skurczy nic. nie wiem czy juz jechac do szpitala czy czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekuuu
jedź do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweeeee29
wody nie sa sliskie, przynajmniej u mnie nie byly sliskie, niech inne mamy sie wypowiedza, bo ja rodzilam tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafiorowa
mi jutro mija termin, ale zadnych objawow nie mam, odpadniecie czopu chyba nie wskazuje na sam porod, ale jak wody odeszly to juz hcyba bym jechala do szpitala. powodzenia zycze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mialam taka jaby niteczke krwi, czytalam ze to tez zwiastuje porod. ale to tylko jedna niteczka i usiadlam na kibelku i czulam ze mi cos leci ale nie koniecznie z cewki moczowej. sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy to by;ly wody. w srodku jestem bardzo rozpulchniona ze tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keysy do szpitala :) Moja kuzynka miala podobnie (kilka lat temu)i zwlekala z jazda do szpitala bo nie miala boli porodowych a potem na szybkiego wywolywali jej porod bo zostalo bardzo malo wod plodowych a chodzila tak dwa dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdjkl
jedź do szpitala. najwyżej jak będzie za wcześnie to wrócisz. albo jeszcze lepsza opcja- zadzwoń do położniczego i powiedz co jest. albo będą kazali poczekać do skurczy albo powiedzą żebyś przyjechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferfeg
ale po co do szpitala?? po kiego tam siedziec i sie bardziej stresowac, czekaj na pierwszy regularny skurcz, jak sie zacznie to wtedy jedz, inaczej nie ma sensu..bedziesz sie bardziej stresowac, wlacz sobie jakis fajny film i czekaj na rozwoj wydarzen, zdazysz..uwierz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferfeg
najlepiej zdzwon na oddzial i sie zapytaj poloznej, jak tak zrobilam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
ferfeg- autorka napisala ze cos jej sie saczy. To pewnie wody, wiec po jaka cholere ma czekac na skurcze...? Jak odchodza wody to trzeba od razu jechac do szpitala. Mi wprawdzie na raz chlusnely, wiec nie mialam sie nad czym zastanawiac, ale skurcze wystapily niedlugo po tym i po 2 godzinach zaczal sie porod ktory trwal 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do wiosny...
sączą Ci się wody, więc musisz jechać do szpitala. Lekarz mi mówił, że od odejścia wód jest 3 h na dotarcie do szpitala. Tak naprawdę nie wiesz ile Ci odeszło, więc nie ryzykuj czekając na skurcze. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�

×