Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka214

Wstyd przed seksem

Polecane posty

Gość Kaśka214

Witam, mam problem. Mam 18 lat, czuję chęć seksualną, ale też ogromny wstyd. Z poprzednim chłopakiem byłam rok, on chciał żebyśmy wyszli chociaż poza całowanie, ale nie potrafiłam. Problem w tym, że mam na to ochotę, ochotę na seks i na pieszczoty. Nie umiem też o tym rozmawiać, znaczy mówienie o gwałtach, o tym w jakim wieku powinniśmy rozpoczynać inicjację seksualną mi nie sprawia problemu, ale "sprawy techniczne", że tak powiem już tak. Nawet pisząc powyżej "pieszczoty" pojawia się jakieś lekkie skrępowanie. Skrępowanie też czuję jak mówię co mi sprawia przyjemność jeśli chodzi o całowanie, dotyk. To strasznie kłopotliwe i obawiam się, że nie jest to problem spotkania "tego jedynego" bo poprzedniego chłopaka naprawdę kochałam, poza tym nawet wśród znajomych nie umiem się odnaleźć wśród tych "zboczonych żarcików". Dodam też, że jestem raczej osobą otwartą i raczej nie nieśmiałą, ale z tym już nie mogę sobie poradzić. Chciałabym być choć trochę bardziej "zboczona" - jakolwiek to brzmi. Kobitiki, proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan kobiecego orgazmu
jak tu troche pobedziesz na kafe, to bedziesz nie tylko troche "zboczona":D A tak juz calkiem serio, to jezeli bedziesz o tym czesciej rozmawiac, chocby tu na kafe, anonimowo, to z czasem bedzie Ci latwiej o tym mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poczytaj sobie trochę babskiej "literatury" reotycznej, jakieś Greje lub Crossy lub podobne - może się oswoisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanussssssss
Fakt, tu pobędziesz i ci się odmieni wiem co mówię ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka214
dzięki chłopaki, może rzeczywiście jak tu pobędę to się trochę "zezboczę" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×