Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
klaudka18

Bardzo Prosze o Pomoc

Polecane posty

Wita kieruje tom prośbę do wszystkich tu na ty portalu poszukuje Pracy za kilka tygodni kończę 18 lat i do moich 18 urodzin muszę się wyprowadzić z mieszkania w który obecnie mieszkam nie mam żadnej rodziny która b mnie przyjęła do siebie więc jeśli nie znajdę pracy i nie zarobie sobie na mieszkanie to wyląduje na ulicy Więc bardzo proszę o pomoc mogę pracować dzień i noc przyjmę karz dom prace nawet najcięższą Byle bym mogła zarobić na wynajem mieszkania szybko się uczę .Pomagał charytatywnie od 2 lat opiekuje się 3 obłożnie chorymi starszymi paniami niestety ich emerytury są zbyt niskie aby mogły mi zapłacić pomagam też w żłobku przy dzieciaczkach aby zbierać choć trochę doświadczenia zawsze się przyda czasem pełnie funkcje sekretarki przez kilka dni gdy sekretarka zachoruje pomagam w wypełnianiu papierów czasem nadarzy się okazja abym na 2 3 tygodnie zastąpiła jakom si kelnerkę więc biorę co dają nie wybrzydzam czasem znajdzie się fucha do posprzątania domów każde pieniądze się przydadzą na mieszkanie więc Apeluje do wszystkich ludzi jeśli znasz kogoś kto potrzebuje młodą i pracowitą dziewczynę podaj proszę jemu mojego maila klaudia.nowak91@onet.pl nie potrzebuje zarabiać miliona chce tylko zarobić na mieszkanie WYSTARCZY DAĆ MI SZANSE z góry dziękuje za odpowiedzi . okolice Katowic , Zabrza ,Gliwic ,Bytomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×