Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 80kg-170cm-47lat

12 tygodni-12 kg- 1 kg na tydzien na minusie

Polecane posty

Gość 80kg-170cm-47lat

Moja walka z kilogramami, powolutku do celu..... Startowałam z wagi 95 kg- obecna waga 80 kg - zostało mi jeszcze 12 kg. Dzisiaj i jutro dzień na kefirach w dowolnych ilościach. W tygodniu zawsze piątek- dzień warzywny Zero słodyczy i wszelkiego niezdrowego jedzenia! Częste małe regularne posiłki Woda prze jedzeniem- 1 szklanka z octem jabłkowym. Duzo herbaty zielonej 30 minut codziennie skakanki. Mieso gotowane badz z grilla Ryby3x w tygodniu Pieczywo tylko ciemne Owsianka Kasze i ciemne ryże Pestki dyni i slonecznika Owoce warzywa Surówki Maślanka jogurty naturalne, kefiry Ostatni posiłek 19 Moją motywacja stała się kolezanka ,ktora w 15 tygodni schudla 15 kg- odrzucajac slodycze- chipsy- ciasteczka i wiele nie dozwolonych produktów. Odzywia sie zdrowo- cwiczy codziennie 30 minut na skakance i nie chodzi głodna. Wygłada swietnie! Moim marzeniem jest jeszcze - stracic te 12 kg w 12 tygodni-((((((( 15 kg i tak już za mną)))))) Czyli 1 kg na tydzień jak do tej pory! Będę starała się zapisywać co jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456:):)
to ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×