Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dismissive17

ZAKUP CONVERSÓW ;)

Polecane posty

Gość dismissive17

Witajcie!:) Czy może posiadacie trampki converse? Mam zamiar sobie na wiosne kupić, czy warto? Jak myślicie nie rozlecą mi się po miesiacu? Kiedyś kupiłam sobie "conversy" w Egipicie wiadomo,ze podróbki, trzymały mi sie dosyć długo tylko, że po roku zaczął robić się "platfus" tak samo jak przyszła moda na buty emu i ldziewczyny kupowały podróbki i ups po paru tygodniach zaczął się robić ten platufs, kapeć.Właśnie nie chaiałabym żeby do się powtórzyło w conversach oryginalnych bo mam zamiar sobie takie tym razem zakupić. Czy są one usztywnione? PROSZĘ O POMOC ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie16
o tak! mam 17 par conversów, zbieram kolory od 3 lat :-) są w stanie idealnym - wygodne, ładnie się prezentują, i co najważniejsze - nigdy nie robi się z nich kapeć:) guma łatwo nie pęka.. są super. w każdym razie, największym moim błędem dotychczas było wejście na Bałtycką plaże, gdyz piasek jest zasolony mocno i wyżarło mi trochę szarej barwy :P ale z drugiej strony nie jest tak źle, chodzę w nich nadal, a piasek stworzył mi buty w stylu ombre:D są szaro-złote. mimo wszystko - jak najbardziej polecam :) /kupuj w oryginalnym sklepie - miła obsługa, oferty (ostatnio 3 pary w cenie 2) i takie tam/ /i pamiętaj o rozmiarówce - ja mam rozmiar 38.5-39, czyli w conversach jest to 5,5 :)/ /nie przejmuj się, jeśli pościerają Ci się napisy na pięcie - All Star, bo robi się tak w prawie wszystkich po jakimś czasie:) tak samo gwiazdka, w conversach za kostkę (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×