Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pulapka bez wyjscia

**jestem w pułapce, bez wyjścia **

Polecane posty

Gość jestfajniejakjest
nie wiem czy dziwne,ale czulam,ze sie nie rozwijam,stoje w miejscu.awansowali faceci,bo byli facetami. to bylo wkurzajace i frustrujace. no i czulam,ze stac mnie na wiecej. poza tym,bez urazy,ale 1800zl nie jets duzo,jesli praca jest naprade odpowiedzialna i keujesz praca ponad 20 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niektórzy nie chcą prowadzic działalność? Np. ja. NIE CHCE. Jasne?" Jasne! A czemu tak się pienisz? Dziewczyna ma problem i proponuję jej rozwiązanie. Ty nie potrzebujesz i daj ci Boże! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31
szukaj powoli na boku czegos innego zeby nie zostac na lodzie a jak znajdziesz cos odpowiednego podziekuj ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialalakmm
tez tak mam a sama myśl że mam iść jutro do pracy głowa mnie boli,mam mdłlości straszne ,straszne że są na świecie tacy ludzie który lubia gnoić drugich tylko po to by samego siebie dowartościować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można zapytać - w jakim celu piszecie na tym forum? Chcecie się wyżalić czy szukacie pomocy? Bo czy mam coś realnego zaproponować czy po prostu wyrazic współczucie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulapka bez wyjscia
sapienti - pytanie odnośnie Twojej stopki. o co chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stopce chodzi o to, że ja mogę zaproponować taki rodzaj współpracy z pewną firmą, gdzie nie tylko baaaardzo dobrze zarobisz, ale też wśród innego dostaniesz nowiutkie auto. Nie zapłacisz za niego ani grosza. Do ciebie będzie należało jedynie tankowanie. (-go lutego pierwsze 5 osób z Polski otrzymało swoje auta: 4 Renówki i AUDI Q5. Zapraszam i polecam! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×