Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też czytająca

Może ktoś doradzi - przyczyny ciągłego zmęczenia

Polecane posty

Gość Gosiaczek12345
Takie objawy towarzysza także nerwicy lub deprasji. Zmeczenie, senność, zawroty głowy, moze tez byc niedobór żelaza bądz za duzo kofeiny. Również tarczyca. trzeba zrobic wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobnie. Ludzie mnie tez straszyli cukrzyca.. wystrczyly badania krwii... niedobor magnezu, potasu i zelaza.. wystarczyli witaminy, suplementy i modyfikacje diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki2323
Witam mam podobnie objawy od dwóch lat się tak czuję do dziś porobiłem badania i okazało się zakwaszenie organizmu czyli candina powoduj***ardzo dużo problemów ,jeżeli organizm jest zanieczyszczony mocno to występują straszne objawy chroniczne zmęczenie zawroty ,bóle utrata świadomości a także zawał serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annnnka jak się leczy to candida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od długiego czasu zmagałem się z depresją, zachorowałem w bardzo młodym wieku byłem już w takim stanie że nie dawałem rady nie wiedziałem co robić wszystko mi się waliło wszystko było nie tak jak być powinno miałem dość tego wszytkiego byłem samotny cały czas całe życie żadna dziewczyna nie chciała mnie znać nawet już chciałem popełnić samobójstwo. Będąc na całkowitym dnie zwróciłem się o pomoc do polecanego tu rytualisty ( jego strona http://moc-energii.pl) zamawiając rytuał oczyszczenia aury. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Wróciłem do normalności i w końcu potrafię się cieszyć z małych rzeczy. Nawet kiedy nachodzą mnie negatywne myśli to radzę sobie z nimi. Polecam taki rytuał wszystkim mającym problemy życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yertt
Wybieram się z synkiem do Medica Volla u nas w Warszawie za niedługo. Już się zapisaliśmy do nich na darmowa badania analizatorem kwantowym, ponoć jedne z dokładniejszych jakie w ogóle są na świecie. Synek ma alergię i szukamy już od dawna dla niego dobrej pomocy. Rejestrować się można przez tel, albo na poczcie – badanie@medicavolla.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjbane życie dostarcza ciągłe zmeczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy zrobić gruntowne oczyszczanie organizmu! zreszta nawet w pełni zdrowa osoba powinna robić oczyszczanie raz do roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zees
Dowiedziałem się od żony, że idziemy na badania do Noma Medica za jakiś czas ;) Dobrze, że mi powiedziała, bo ona ogólnie lubi mnie przed faktem dokonanym zawsze postawić. Ogólnie badania mają być za darmo, a zasięg jest na całą Polskę. Opis i info o zapisach jest na stronie gabinetu- www.medicavolla.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się odżywiać i nawadniać prawidłowo. Ważne, aby utrzymać odpowiedni bilans wodno-mineralny. Pije wodę Veroni Hydration, woda która ma zbliżone pH do pH wody a wiec odżywia prawidłowo komórki organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza rzecz zbadaj krew. To nie musi wcale byc jakas mega choroba. Moze to anemia lub niedobor jakiejs witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się męczyłam z chronicznym zmęczeniem. Zaczęło się przy pierwszym dziecku i tak trwało przez lata. Teraz już jest lepiej. Szukałam pomocy i znalazłam w Vitanea. Okazało się, że w dużej mierze za moje samopoczucie odpowiadają różnego typu przywry i inne pasożyty. Można je usuwać skutecznie przez biorezonans. Warto! Od razu czuję się o połowę lżejsza i mam więcej energii do życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą ulgę czuję dzięki terapii jaką mi w Vitanea pan Sydorchuk dobrał. Cierpię z powodu dny moczanowej i tradycyjne metody niestety zawiodły. Szukałem jakiś innych rozwiązań i tak trafiłem na biorezonans i metodę dr Volla. Pierwsze efekty już są, a ma być jeszcze lepiej. O gabinecie jest dużo informacji na www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe metody mają w Vitanea. Ja się z nimi skontaktowałem jak już byłem pod ścianą.Lekarze mi tylko na to tabletki przepisywali, a z podstawowych badań nic nie wynikało. Dopiero test metodą Volla pokazał co tak naprawdę się w organizmie dzieje i jakie patogeny sobie na mnie pasożytują. O metodzie i terapii jest dużo na vitanea.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela478
Czasami trudno jest skojarzyć co może być przyczyną ciągłego zmęczenia, bo możliwości jest nieskończenie wiele. Niekiedy są to problemu z tarczycą, dlatego warto wybrać się na usg, jeśli zaobserwujemy u siebie osłabienie bez wyraźniej przyczyny. Najlepiej skonsultować się z dobrym endokrynologiem. Wiem, że w klinice psychomedic mają dobrych specjalistów od takich spraw, jakby ktoś szukał lekarza z Warszawy, to warto się do nich zgłosić. Można się rejestrować online, przyjmują też w weekendy, z tego co widziałam przyjmują aż w 6 różnych lokalizacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W klinice Asklepios w Alicante pomogli mi wrócić do żywych po 8 latach chronicznego zmęczenia. W Polsce tym syndromem się nie zajmują, ale podobnie w innych krajach, tak naprawdę ta hiszpańska klinika jest jedyną taką w Europie a może nawet na świecie. Polecam – Alicja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaa9
Dnia 19.04.2018 o 02:41, Gość rachela478 napisał:

Czasami trudno jest skojarzyć co może być przyczyną ciągłego zmęczenia, bo możliwości jest nieskończenie wiele. Niekiedy są to problemu z tarczycą, dlatego warto wybrać się na usg, jeśli zaobserwujemy u siebie osłabienie bez wyraźniej przyczyny. Najlepiej skonsultować się z dobrym endokrynologiem. Wiem, że w klinice psychomedic mają dobrych specjalistów od takich spraw, jakby ktoś szukał lekarza z Warszawy, to warto się do nich zgłosić. Można się rejestrować online, przyjmują też w weekendy, z tego co widziałam przyjmują aż w 6 różnych lokalizacjach.

Popieram. W tej klinice mają naprawdę bardzo dobrych specjalistów którzy znają się na tym co robią i wiedzą, jak pomóc pacjentowi. Nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma dobrymi opiniami. Sporym plusem jest to, że można się u nich rejestrować przez Internet bo nie zawsze jest czas by zjawić się osobiście i zapisać na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opulseczka

Słuchajcie moja znajoma miała ten sam problem, ciągle chodziła zmęczona, była śpiąca, do tego stopnia że postanowiła zrobić sobie wyniki. Okazało się że ma niedobory magnezu, lekarz poradził jej kupić w aptece coś dobrego, polecono jej Laktomag B6, odkąd zaczęła przyjmować widać już różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desaa

Na pewno wizyta u lekarza to koniecznie, nawet zrobienie podstawowych badań dużo nam może podpowiedzieć dlaczego jestesmy zmęczeni, często to po prostu niedobory witamin. Ja ciągle  w biegu, brak w zasadzie stałych posiłków, ciągle tylko jakieś hot dogi na stacji i kawa i mi to wyszło. Z wiekiem zaczęły się problemy z pamięcią, ciągłe zmęczenie, lekarz kazał zmienić dietę, wziąłem sie do tego na poważnie, żeby uzupełnić braki to też kupiłem sobie geriamoc, dużo żeń szenia sprawiło że od razu miałem o wiele więcej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×