Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xxxmaxxx

Nie wiem co mam już zrobić

Polecane posty

Gość xxxmaxxx

Chciałbym was prosić o jakieś rady w sprawie z kobietą, ale wpierw opowiem wam co i jak. 3 lata temu napisała do mnie dziewczyna, twierdziła ze spodobałem jej się i chciała by mnie poznać, okazało się nawet ze jej mama pracuje z moją, spotykaliśmy się ze sobą, byliśmy razem i byliśmy szczęśliwi, robiłem co chciała, z mojej strony miała wszystko, chciała abym przyjechał"to byłem", chciała gdzieś pojechać"pojechaliśmy", chciała jakąś rzecz"dostawała to co chciała", chciała się przytulić pocałować abym został na noc"wszystko robiłem", dostałem pracę, zarobiłem pieniądze i już po 2latach związku poprosiłem ją o rękę"ona się zgodziła" byliśmy szczęśliwi, jej rodzice naprawdę mnie lubili, czasem nawet opowiadali jej ze dogaduje się z nimi lepiej niż z własnymi rodzicami, ma 3 braci, z nimi żyłem bardzo dobrze, sylwestra 2012/2013 spędziliśmy z jej rodzicami, było cudownie i nawet sama mi to powiedziała, tydzień później jej ojciec wyjeżdżał za granicę do pracy i zaczęło się wszystko sypać, miała chwilę zwątpienia w nasz związek, ale tylko wtedy jak odjeżdżałem do domu, raz chciała mnie zostawić ale ze miałem do niej 2km to wsiadłem na rower bo samochód nie odpalił i w -14stopni dużo śniegu i 23:00 pojechałem do niej i błagałem aby tak nie myślała, ona przytuliła mnie, ucałowała, powiedziała ze kocha z całych sił i leżeliśmy na łóżku aż do rana, gdy pojechałem do domu napisała mi ze nic do mnie nie czuje i to koniec i nigdy mam nie przyjeżdżać, postanowiłem przez tydzień się nie pokazywać aby się w samotności nad tym zastanowiła, gdy przyjechałem po tygodniu zastałem u niej w pokoju innego faceta, na korytarzu padłem na kolana z łzami w oczach błagałem o powrót i aby mnie kochała i było jak wcześniej, lecz ona krzyczała, popychała i wyganiała z domu, bracia ją uspokajali ale nic to nie dało. Po jeszcze jakimś czasie okazało się ze ona z nim już jest. Już naprawdę nie wiem co mam robić, nie potrafię znaleźć kogoś innego i strugać przed tym kimś sztucznej miłość. Proszę o rady jak mogę ją jeszcze odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×