Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, Pattina jaka Ty szczuplutka byłaś w tak wysokim m-cu, tzn. tylko brzusio był pokaźnych rozmiarów NIC więcej. Jeżeli chodzi o ten przeklęty czarny kolor to poddałam sie 4-godzinnej dekoloryzacji w październiku, włosy dostały nieźle w d*** :) jeżeli tak można o włosach powiedzieć :P. Już tydzień czasu chodzę z bólem głowy, bez tabletki apapu nie jestem w stanie funkcjonować, od samego rana daje mi popalić, w poniedziałek mam wizytę u gina to się zapytam czy tak aby na pewno musi być.... Przytyło mi się już 4 kg, ale zawsze miałam problemy z wagą, cale życie z nią walczę. Teraz nie jem jakoś dużo więcej, a poprostu mniej sie ruszam(jestem już na L4 a w pracy biegałam-dosłownie- 8 h pomiedzy klientami a towarem) i taki mam efekt. Jeżeli chodzi o spodnie ciążowe to oddałam jedne dzinsy znajomej bo mnie poprostu mega wnerwiały! gumka mi się zsuwała, a rancik spodni wbijał mi się pod boczki i wyglądałam jak bym chciała bokiem wypaść, a z koleji większy rozmiar był za szeroki w biodrach i wyglądałam jak w namiocie :P mam dresiki z szerokim pasem, pas docelowo miał być złozony na pół i spoczywać na biodrach, a ja go poprostu rozwijam na brzuszek i tak sie fajnie trzymają, dresy nie wyglądają jak dresy :) tylko jak materiałowe spodnie:) dodatkowo wbijam sie w różnej maśći leginsy i spódnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny . czekam właśnie na teściow bo mają po mnie przyjechać. mąż wyjeżdza na tydzień za granicę w związku z pracą. ma taki wyjazd służbowy. Teściowie uznali, że nie mogę być sama :-) ostatnio bolą mnie trochę chyba nerki bo po prawej stronie na dole pleców. ale mam nadzieję, że niedługo przejdzie. nie jest to jakiś intensywny ból, a jest cały czas. wy jeszcze czekacie na wiadomość o płci , a ja już wiem :-) mam nadzieję tylko, że lekarz się nie pomylił. bo naprawdę wszyscy w mojej rodzinie liczą na dziewczynke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała_kuleczka_1985_
Nie widze zadnych postow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Witam dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza wszystko ok wyniki tez dobre lepsze niż poprzednie:) dalej na l-4 nie robił mi usg i nie biorę już Duphastonu ufff :D, Co do pogody to zimno dziś i jakos ponuro. Lekarz też zabronił mi biegania za córką heh bo była ze mną tyle ze u położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
A jeszcze na wadze przybyło 1,7 kg na plus tak ze nie dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie coś ruszyło też nie widziałam postów :/ ­Dziewczyny dostałam dziś rano wysypki na brzuchu i gorze plecow tak sie wystraszylam ze niewiem... dzwonilam do poloznej i powiedziala ze nie mam się martwić że nawet jak nie jestem alergiczką to w ciąży skóra rządzi się własnymi prawami że mam pić wapno i powinno ustąpić a jak nie to do derma bez kolejki ale powiedziala że po opisie raczej do tego nie dojdzie tylko po kilku dniach ustąpi. Ale moje przerażenie było niezłe-bo nigdy nie byłam na nic uczulona i nigdy żadnych takich problemów nie miałam :-D Powiedziała że nawet jakieś warzywo nieumyte czy owoc że wszystko mogło być przyczyną... Ale już jest ok bo zrobiłam taką panikę po mamę dzwoniłam hihi i po M do pracy :-D ­ Daria872 tak szczuplutka to się tylko wydawało w rzeczywistości to miałam już ponad 20kg na plusie i czułam się jak słoń pamiętam że ciąglę widziałam siebie jako takiego wielkoluda :-P:-P A co do włosów to ja na pewno będę próbować zejść do mojego ciemnego blondu ale to już na spokojnie po ciąży żeby teraz nie truć dzidzi :)) Ale super Ci w takim rudym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa super-też miałaś taki fajny okrągły jak ja :-) A ja mam wszystkie zdjęcia z przed porodu na innym dysku więc nici z tego :-D Tamte to ostatnie jakie znalazłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciąży przytyłam 15 kg, to było mega już dla mnie, jak teraz przytyje więcej to masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam właśnie tylko takie ściągnięte, reszta zdjęć gdzieś schowana :) Pattina, takie wysypki są normalne w ciąży, tak jak położna powiedziała wszystko mogła Cię uczulić, ale wapno faktycznie powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a propos wapna może Wy wiecie dziewczyny bo na musujące wapno muszę poczekać aż M wróci z pracy...:/ a w domu mam "Calcium Pantothencium" bo mój mały dostawał przy przeziębieniu. Nie wiecie czy to można stosować? Bo nie dopytałam położnej a nie chce jej d**y zawracać 15 razy na dobę :-D:-D Czytam ulotkę i piszę że każdy lek należy skonsultować z lekarzem no i niewiem czy sobie to wziąć czy poczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek74
Pattima jedna łyżeczka wapna napewno ci nie zaszkodzi to nie antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zna któraś z Was jakieś fajne forum na które mogłybyśmy choć na jakiś czas wszystkie zamienić to kafe, dopóki sobie z nim nie poradzą, bo zamiast byc coraz lepiej jest coraz gorzej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała_kuleczka_1985_
No dopiero mi sie teraz wszystkie posty wyswietlily.. :( Dziewczyny jakie fajne brzuszki mialyscie, ja sobie nie moge siebie wyobrazic jak on tak urosnie ;) juz teraz czuje sie jakas napuchnieta, na szczescie moj K caly czas twierdzi ze z kazdym dniem coraz bardziej mu sie podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała_kuleczka_1985_
No dopiero mi sie teraz wszystkie posty wyswietlily.. :( Dziewczyny jakie fajne brzuszki mialyscie, ja sobie nie moge siebie wyobrazic jak on tak urosnie ;) juz teraz czuje sie jakas napuchnieta, na szczescie moj K caly czas twierdzi ze z kazdym dniem coraz bardziej mu sie podobam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×