Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Hej dziewczynki! Ja kupiłam w lidlu leginsy i dwie bluzki ale okazały się za duże - ide dzisiaj wymienić jak będzie na co :) Normalne leginsy zjeżdzały mi z brzucha i musiałam ciągle podciągać a te są super. A bluzki zobaczymy jak dostane dobry rozmiar. U mnie już 17ty tydzień , w środe ide do gina. To będzie już 18 sty jak myślicie - będzie już mógł zobaczyć co tam siedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemy iść sobie na wizaż z tym że dziewczyny mają podobny wątek, można sie przenieść pod naszą nazwą na nowym wątku, miejąc nadzieje że za dublowanie nasz nie zlinczują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jeszcze na forum ebobas tylko tam robi sie tez swoj profil. Dosyc fajne to jest. Tam jestem pod nickiem tyma1989 jak ktos woli zapraszam. No i tam na forum tez jest listopad 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda przyszła mama:)
mamusinka:)) malutki miałaś brzuszek, jak na tydzień przed porodem. Chyba wiele nie przytyłaś, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z mam kiedyś pisała o miesiąca księzycowych : W ramach ciekawostki powiemy, że 40 tygodni, to 10 miesięcy księżycowych (1 miesiąc księżycowy = 28 dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała_kuleczka_1985.
Mama Monika tez sie przymierzam do zrobienia takich bucikow dla malenstwa :) narazie robie tylko bizuterie szydelkowa, ale takie buciczki sa przeslodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×