Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anuszka82

Listopadowe mamusie - Listopad 2013 odliczanie czas zacząć

Polecane posty

Gość gość
Po co piszecie o bzdetach???? zalezy wam na forum to piszcie o ciazy, malenstwu a nie o pierdołach... No koment..beznadzieja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo widzisz Anulka każdy chce tylko czytać, a pisze tylko wtedy gdy chce kogoś obrazić, albo wyśmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Ja jestem ZA. Mozemy kontynuować tutaj jak się nic nie popsuje znów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Cześć dziewczyny , obecnie zaczynam 20 tc więc już połowa za mną :) termin mam na 20.11 i jak narazie pokazał się chłopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82.82
Niech sobie gadają że beznadzieja, my im pokażemy że będzie ok :) Ja również 20 tydz, jeszcze nie czuję ruchów dziecka :O U mnie też chłopak jak na razie :) jak samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Czuje się coraz lepiej , początki były trudne: nudnosci i zmęczenie. Co do ruchów to troszkę czasami chyba już czuje , chociaż przy pierwszej ciąży to można jeszcze nie wiedzieć , że to właśnie to... A u Ciebie Anulka jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82.82
Mnie męczy jeszcze zgaga. Poza tym okaz zdrowia :) nawet piersi już nie bolą :) jedynie ta zgaga. Mi się też czas zdaje że coś mnie tam "musneło" ale to moja pierwsza ciąża i również jeszcze nie odróżniam :) wizyta dopiero za 2 tygodnie, a już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Co do wizyt : moja w przyszłym tygodniu , ale mogłabym chodzić co tydzień , bo chciałabym być cały czas na bieżąco ... Zgaga niestety u mnie też częsta. Widzę ze objawy mamy bardzo podobne ;) a na kiedy masz termin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82.82
ja też mogłabym chodzić codziennie :) Jestem straszną panikarą muszę się przyznać :) Termin w OM 18.11 a wg usg 15.11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Ja mam urodziny 13 tego więc może mój dzidziuś zrobi mi prezent na urodziny;) ale najważniejsze żeby wszystko było dobrze . Imię już wybrane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82.82
Jeszcze nie :) za 2 tyg będziemy potwierdzać płeć. Na razie chłopak, i powiem szczerze że mam nadzieję że tak zostanie :) U Ciebie jak z imieniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
U mnie śmiesznie wyszło , jakoś od początku nastawialam się na dziewczynę i w sumie byłam pewna ze będzie dziewucha, a tu na wizycie w czerwcu pani doktor mówi , że FACET więc na początku jakoś tak dziwnie , musiałam się przestawić ale już się przyzwyczaiłam. Moje obawy co do chłopca wynikały stad, ze nigdy jakos w rodzinie nie bylo chlopcow i myślałam, że nie dam sobie rady z chlopakiem. Ale tez będę miała potwierdzenie 11.07. Narazie co do imienia to chyba będzie dla chłopca Stefan - po dziadku mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82.82
widzę że mamy podobnie :) Ja w rodzinie też prawie same dziewczyny, poza tym każdy mi mówił że będzie dziewczynka. Ponoć brzuch mam na boki, itd. Więc byłam nastawiona na dziewczynkę :):) w głębi serca bardzo chciałam chłopca, ale w sumie było to nie ważne. A tu pod koniec czerwca na wizycie mówi że chłopak :) teraz tylko potwierdzić :) Zdaje mi się że dziś poczułam pierwsze ruchy, ale z tego co czytałam są one bardzo sporadyczne. te pierwsze nawet raz na kilka dni. A dziś z rana poczułam kilka takich "dotknięć" :) dlatego zastanawiam się czy w 20 tyg mogą być tak częste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
A jak tam zakupy ? Kupujesz już coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka82.82
nie, jeszcze nie. Mam straszną ochotę, ale boję się zapeszyć. Miałam ciążę zagrożoną, i jakoś tak teraz się boje, nie wiem czemu :) Z moim mężem postanowiliśmy że zaczniemy ok 7-8 mc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Mój M. To najchętniej już by kupował jak coś ogladamy, ale ja się powstrzymuje ... Myśle ze jakos od sierpnia coś zacznę kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Fajnie że ktoś reaktywował temat :) Aż się zdziwiłam :) Pisałam z mamami z listopada 2013 ale gdy kafeteria przeżywała "załamanie", one przeniosły się na inne forum. Ja zostałam, ale znalazłam inny temat :) Może nasze stare mamy też się czasem odezwą ? Aż jestem ciekawa co tam u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy w planach teraz przez wakacje pomalować pokoik dla małego :) a tak myślę że ok 7-8 mc zaczniemy już kupować. Wózek mamy już na oku :) Za ciuszkami też się już rozglądam. Ja tam bym już chciała listopad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Mój M. To najchętniej już by kupował jak coś ogladamy, ale ja się powstrzymuje ... Myśle ze jakos od sierpnia coś zacznę kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
Sorry dziewczyny za dubliwanie wpisu , coś mi się źle wcisnęło... A jakie jakim wózku myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała_kuleczka_1985.
Laura.laura a czemu nie dolaczylas do nas na to forum? ;) ktore chcialy mogly sie przeniesc... Jak sie czujesz? Wiesz juz kto tam siedzi w brzuchu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała_kuleczka_1985 ale fajnie że się odezwałaś :) A powiem Ci że jak kafa zaczęła szwankować ja miałam problem z netem. Po ok 2 tygodniach miałam do was dołączyć ale najpierw nie umiałam się zalogować, a potem nie wiem sama czemu pomyślałam że już was nie nadgonię w tych postach. Teraz żałuje :( U mnie chłopczyk :) Jak na razie wszystko ok, ost miałam bóle brzucha ale mam brać no-spe i leżeć. Poza tym z tą krwią dalej mam problemy, ale jestem dobrej myśli :) jak tam u Ciebie ? :) jak reszta dziewczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) te ,,stare", jak i ,,nowe" listopadówki:) śpieszę sprostować co do nowego forum i co za tym idzie obrażania wiary w marzenia.. mimo,że to ona jest administratorem tego forum to decyzja o nie przyjmowaniu nowych Pań była nasza wspólna.. myślę, że nie potrzebne są te spory.. ja osobiście postaram się zaglądać na jedno i drugie forum.. oczywiści na ile czas pozwoli.. i dopóki kafeteria po raz kolejny nie zacznie szwankować :) a więc pokrótce co u mnie.. jestem w 22tc.. najprawdopodobniej spodziewam się córeczki.. ale czekam jeszcze na potwierdzenie.. czuję się całkiem dobrze, a na pewno lepiej niż na początku.. ruchy czuję już od ok 18 tygodnia z tym że teraz już są to coraz mocniejsze kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczyło napisać na maila i byłoby wszystko załatwione i każdego bym aktywowala, zreszta na poczatku wszyscy byli przyjmowani. No a decyzja nie była podjęta tylko przeze mnie tak jak mamusinka napisała. Na tamtym forum mamy galerie i nasze zdjęcia dlatego nie chcialysmy zeby każdy mógł sie zalogować. Rozumiem ze sa ludzie normalni, którzy chcą poczytać, albo popisać, ale sa tez zboki, albo ludzie którzy sie nudzą i piszą rożne głupoty na forum. Niby czemu Anulka82.82 na mnie naskoczylas? Cos Ci zrobiłam? Na tamtym forum sa tez dziewczyny ktore nigdy na kafe nic nie napisały, ale napisały na pocztę ze chciałyby dołączyć i zostały przyjęte od razu no i sa cały czas, udzielają sie i piszą. Teraz jak ktos by napisał to myśle, ze nikt nie robiły żadnego problemu i byłby przyjęty do forum, wystarczyło chcieć. Jesli to kogoś interesuje to ja teraz jestem 19t i 4d, ruchy czuje od 16t i 6d. Jak do tej pory jest dziewczynka, w poniedziałek idę na polowkowe to zobaczymy czy uda sie potwierdzić płeć. Podobnie jak koleżanka, która mnie nie lubi tez mam często zgagę, ale nic powazniejszego mnie nie męczy. Pierwsze ruchy poczułam po sporej dawce czekolady i były bardzo wyraźne nie miałam wątpliwości, ze to było to. Moze i wy spróbujcie. Cukier sie podniesie i dzieciatko zacznie szaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 21 t.c. Czuje sie dobrze :) ustaly bole glowy, zgagi nie mam, jedyne co to problem z merka, ale biore zuravit i nospe i jest ok. U mnie coreczka :) polowkowe dopiero za 3 tyg. Laura.laura wpisz sie na forum, wciaz jeszcze nadgonisz z tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara nie ma co się przejmować ;) każdy pisze gdzie chce ;) ja mam 19 tydz i 4 dzień i zdaje mi się że poczułam dzisiaj coś. No ale nie jestem pewna. Nie wiem czemu jeszcze nie czuje nic wyraźnie, ale widocznie taki urok mojej ciąży ;) mnie też zgaga męczy :( i czasem ten brzuch boli. No ale skoro gin mówi że wszystko ok to widocznie tak jest :) Magda co do wózka ja mam upatrzony Quinny Moodd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie od jutra zaczyna się 20tc... Będzie prawdopodobnie chłopak połówkowych też jeszcze nie miałam a wizyta 16.07 ale nie wiem czy będzie usg... Dzidzia się rusza czasem tak że można wyczuć małe buły pod ręką :-) A jeżeli chodzi o wózek ja poluję na Vector Espiro Pro 3w1 dokładnie ten: http://bajeczne-zabawki.iai-shop.com/data/gfx/pictures/large/8/9/198_6.jpg kolor przecudny tyle że może łatwo się brudzić co w mieście może być wadą więc zastanawiam się nad zmianą koloru na np zielony ze względu na to że chcę go kupić w ciąży i wolałabym neutralny kolor w razie gdyby jednak była dziewczynka bo różnie to bywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie że się odezwałyście :) Mi każdy mówił że dziewczynka będzie ( ponoć urode mi kradła heh :) ), w rodzince też sam dziewczyny a tu na usg mi mówi że chłopczyk :) fajnie :) Pattina wózek super, ja tez chciałam tego Quinny kolorowy ale też właśnie boje się że będzie się brudzić :)9 Biała_kuleczka_1985 jutro wracam do domciu ( u siostry jestem ) to się zaloguję na spokojnie, mam nadzieję że was dogonię i że żadna z was nie będzie miała nic przeciwko :) Zawaliłam bo dawno miałam się zapisać :( ale lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam usg połówkowe za sobą :-) spodziewam się coreczki :-) narazie czuje sie świetnie, mdłości i wymioty przeszły sennosc tez. teraz jestem pełna energii, oczywiscie nie codziennie. zdarzają sie leniwe dni .spodziewam sie pierwszego dziecka wiec moge sobie na to pozwolić :-)jezeli chodzi o wózek to my się zdecydowaliśmy na ten wózek :-) http://www.tutek.pl/produkty/ambero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Stefan :)
O widzę , że coraz więcej Was tutaj ... Bardzo fajnie .... Super te Wasze wózki ... Patina ja tez chyba zdecyduje się na Quinnny ale ten model starszy Speedi . Moje połówkowe usg dopiero 17 tego ze względu na "pełniejsze kształty ;) " ale już odliczam dni. Dziewczyny powiedzcie mi czy planujecie jakieś wyjazdy wakacyjne za granicę??? Bo ja się cały czas zastanawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×