Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lecę bo chce

Powiedzcie w końcu czy zioło jest szkodliwe czy nie?

Polecane posty

Gość niekoniecznieprawda
wiadra oczywiscie sa najlepsze, ale nie w kazdym miejscu da sie je zrobic, np. w szkole w czasie lecji trudno byloby przygotowac sobie butle, a lufka w toalecie, minutaa i po sprawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam ludzi takich jak Fubu... którzy pala nie dla przyjemności a po to by jak najmocniej sie zniszczyć:) jakie to ambitne, niech chuj strzeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od tego czy znajdujesz swój mózg pożytecznym organem, który chciałbyś zachować, czy też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fubu jeszcze powiedz o czym ty mówisz, bo "marihuana" a Marihuana wysokiej jakości to dwa różne światy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lufka i skręt to marnowanie mocy zioła. Lufkę można sobie zapalić "turystycznie" albo luzacko. Dla najlepszego efektu tylko wiadro" Większej bzdury nawet na wp nigdy nie przeczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma moc trawy do tego że poprzez tzw "wiadro" sobie wpychasz dużo dymu do płuc? substancji psychoaktywnych wtedy przybywa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakość można sobie dołożyć ilością albo paląc bez wciery, zresztą paliłem wielokrotnie chodliwe zioło o którym krążyły plotki że jest maczane i nigdy efektów negatywnych ani ja ani mój kumpel nie odczuliśmy. Wręcz przeciwnie było super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clx nie udzielaj się jak nie praktykowałeś wiadra. Tłumaczenie ci tego byłoby w takim przypadku zbyteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fubu i tym postem mnie uświadomiłeś że nie wiele na ten temat wiesz, bo jakość to przedewszystkim gatunek a jest ich pewnie grubo ponad 100 w sumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co wpływa na psychodelike marihuany to nie tylko substancja THC ale także CBD i CBN... kazdy gatunek ma inne wartości tych substancji, więc nie wiem o czym Ty własciwie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah nie ośmieszaj się, idź na forum maniaków trawki i zapytaj co sądzą na temat wiadra... to zostaniesz wyśmiany, a później siej swoje gherezje które usłyszałeś od kolegów z ławki szkolnej, dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pale to co dają Odayu nie obchodzą mnie gatunki ani zawartość tego czy tamtego. Nikt się o to nie pyta. A to co wpływa na naszą psychodelikę regulowaliśmy zawsze sobie sami liczbami wiader i wyczuciem tego jak mocno dane zioło czy hasz działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz palisz to co dają, to proponuję Ci w przyszłości jechać do Holandi i wybrac sobie z całej gamy odmian jakąś wysoko psychodeliczną, wtedy będziesz wiedział że po dobrej trawie wiecej jak skreta nie bedziesz w stanie spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clx chuj mnie obchodzi zdanie innych, wiadro powstało z patologi i jest stosowane przez ludzi biedniejszych ale też ze względu na moc obecnie również przez burżuazję. Kilka osób nie upali się niecałym gramem z lufki albo paroma buchami z jointa :o Jesteś jakiś żałosny wiesz Clx? Nic nie dorówna wiadru czy się to komuś podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więcej jak skręta na dwie osoby, bo sam nie masz najmniejszych szans wybierając jakiegos muzgojeba, polecam. A później możesz pisać o "Mocy" "Zioła" i dojdziesz do wniosku że jeśli ktoś w Polsce nie ma układu na dobrą marihuane to pali zwyczajne słabe gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oday nie potrzebuje takiej ekstrawagancji. Psychodele mnie już nie kręcą. Wystarcza mi teraz niewiele do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dziwne fubu, coraz bardziej mnie przekonujesz że masz wiedze na poziomie raczkującym, im wiecej się pali tym tolerancja organizmu wzrasta co za tym idzie wiecej trzeba palic aby się pomiziać. To żadna ekstrawagancja jechać do Holandi, to tylko dobre porównanie co to Marihuana a "Marihuana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jesteś nowy na forum więc odpowiem ci krótko - ja jestem inny od wszystkich rozumiesz? Powiem więcej zioło to moja koleżanka nie mam już z nią głębszych relacji, mój umysł jest inny i to bardziej niż myślisz chce spróbować czegoś innego nowego, a najbardziej heroiny. Ale nie mam pieniędzy i nie mam skąd jej wziąć rozumiesz. Nie pierdol mi więc o jakiejś jakości. Dla mnie każe zioło jest już takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fubu no to życzę szczęscia:) heroinka już Cie poukłada jak nalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na serio to weź wyjedź z tego kraju, znajdź sobie pracę bo szybko się stoczysz, idziesz w drogę z której się tylko w plastikowym woreczku wyjezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecę bo chce
Bardzo dziękuję za wypowiedzi, były pomocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safeferff
jest szkodliwe, sama jestem rpzykladem, mam lęki, skurcze dodatkowe serca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za hipokryzja. Mówisz o przestępstwie, a sam chcesz mi podciąć gardło? Gdzie twój honor tępaku? I jak to mawia mój znajomy chcieć to sobie możesz. Obrażasz użytkowników nie podając żadnego konstruktywnego powodu. Epatujesz podwórkową śmieszną nienawiścią, strzelasz z patyków do prawdziwych metafizycznych żołnierzy. Nie jesteś godzien aby na ciebie splunąć z mojej czystej i świętej śliny. I pamiętaj numer na policję to 997 - nie zapomnij uprzejmie donieść na fubusiowe przestępstwo. Żegnam z iście wrodzoną kulturą na którą nie zasługujesz prostaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko powiem, Jeżeli palicie Polskie maczane ś****wo to jest szkodliwe i to strasznie. Holandia albo Czechy :) Osobiście Czechy pozdrawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odell
I'm training to be an engineer http://www.examplequestionnaire.com/partners/ klonopin buying online The bank fraud and loan application fraud carry maximum penalties of up to 30 years in prison and a $1 million fine. The Guidices are each scheduled to appear before U.S. Magistrate Judge Cathy Waldor in Newark on Tuesday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyron
Whereabouts in are you from? round pill topamax 50 After director Zack Snyder convinced Affleck that heâÂÂd be right for the part, however, the studio sent him reactions that past cast members received from the Internet. âÂÂSo they sent me the people and the (reactions) were like,â Kill him!â Affleck said during his âÂÂLate Night With Jimmy Fallonâ interview.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonard
I'd like to open a business account celexa generic vs brand The Saudi Arabia Ministry of Health reported the following on their “Novel Coronavirus” website  Thursday–they announced registering two virus-injured incidences in Asir. The first case is for a citizen aging 31; he was suffering from several chronic diseases. Currently, he is being treated in the Intensive Care, and his condition is stable. As for the other case, it is for a citizen aging 55; he was in contact with a confirmed case. He did not show any symptoms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elias
I like watching football in house loans RIO DE JANEIRO, Brazil — Brazilian authorities reacted sternly to a new string of revelations from US spy agency whistleblower Edward Snowden about the extent of the American government’s eavesdropping on this South American country.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×