Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipcowapanna

3 sale: 2 mniejsze i jedna większa - gdzie usadzić gości, a gdzie tańce???

Polecane posty

Gość lipcowapanna

mam ślub w dworku, śliczne miejsce, ale problem z rozlokowaniem imprezy - proszę poradźcie. Lokal ma 3 sale: ładna sala balowa - to jest najładniejsza i największa sala, ale nie aż tak duża ażeby goście tam równocześnie siedzieli i tańczyli - albo jedne albo drugie, oprócz tego ma dwie mniejsze sale jedną (tzw. taneczną) na parterze bezpośrednio przy sali balowej, a drugą (tzw. konferencyjną) na piętrze z małym balkonikiem z widokiem na salę balową Jak rozlokować imprezę? - usadzić gości w największej sali balowej, a tańce w mniejszej sąsiedniej sali, czy salę balową przeznaczyć na tańce, a gości rozdzielić w dwóch mniejszych salach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożdzik
Nie byłam nigdy na weselu gdzie goście siedzieli na dwóch oddzielnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiła bym tak żeby goście siedzieli razem w jednej dużej sali, a tańczyli w tej mniejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowapanna
miśka504 też własnie tak planowałam i tak chyba organizują tam wesela ...ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy byłaby do przyjęcia opcja z tańcami na sali balowej (bo ona jest najładniejsza), a gosci pousadzać w dwóch mniejszych salach ta sala balowa jest najwyższa, ma ładny żyrandol i lustra i wyjście na taras, a te dwie mniejsze sale są jedna nad drugą i każda z nich ma połowę wysokości sali balowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa beza
w największej niech siedzą wszyscy gości w tej mniejszej tu obok niech będą tańce a w tej trzeciej z tarasem zrobiłabym taki "zaciszny kącik" do posiedzenia,odpoczynku. Można tam wstawić np. jakiś stolik z ciastami i np. kawą/herbatą/napojami ... tak mi się wydaje najrozsądniej.Dzielenie gości na dwie oddzielne sale może spowodować poczucie 'tu siedzą lepsi goście' a tu gorsi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowapanna
no własnie trochę sie boję, że dzielenie gości na 2 sale mogłoby zostać odebrane w kategorii gorsi, lepsi ...chociaż bardzo mi szkoda "zawalać" stolikami najładniejszej sali balowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-kolorka
Absolutnie nie dziel gości, to nie wypada po prostu. W dużej powinni wszyscy siedzieć, w mniejszej tańce. W tej najmniejszej kącik dla dzieci np albo wiejski stól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, podziel gości i część niech siedzi na sali z parą młodą, a część nie. Albo jeszcze lepiej, Ty ze swoją rodziną na jednej, a Młody ze swoją na drugiej sali. Oczywiście, że goście powinni siedzieć razem. Ja prawdopodobnie szybko zwinęłabym się z wesela, jeżeli posadzony by mnie na "drugiej" sali, bo poczułabym się jak niechciana, skoro młodzi uznali, że część gości jest lepsza i powinna siedzieć z nimi, a część gości gorsza i nie sobie siedzą sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r5555
Nie możesz zmienić miejsca wesela? Takie podziały nie są zbyt fajne. Absolutnie wykluczone, żeby gości podzielić, nawet o tym nie myśl. Przechodzenie z jednej sali do drugiej, żeby potańczyć też jest trochę bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×