Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaosiolka

2 latek uparty jak osiol

Polecane posty

Gość mamaosiolka

wasze 2 latki tez sa takie wszystko na nie jak mowie idziemy do sklepu chodz ubiore cie to ona nie i tak prawie ze wszystkim jedynie do jedzenia, kapania i jazdy samochodem a reszta nie pozbierac zabawki nie a najbardziej wkurzajace jest caly czas mama be, tata be cala rodzina be wszyscy sa be i tak gada w kolko juz nie wiem czy tlumaczyc czy olac i jej minie z tym be ze wszyscy tacy be i jeszcze mine stroi przy tym uparty osiolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 2 letnia córeczka też jest uparta ale wykonuje prośby np, chodź pozbieramy zabawki itp gorzej jest przy jedzeniu bo wszystko musi sama sama, nawet jak coś jest cieplejsze i chcę podmuchać. ubrać musi się sama, umyć także oraz dużo innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MENORA
1. bunt trzylatka, niezle opisany w literaturze 2. moze cos robisz źle, przez rece mojej siostry przewinelo soe juz kilka takich szczawikow ktore nagle zapominaly o calym "be" jak ta tylko rzycila haslo dowolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaosiolka
BUNT 3 LATKA? DOPIERO MAM 25 MIESIECY CZY ZLE ROBIE NIE WIEM STARAM SIE TLUMACZYC ZE NIE JEST BE NP. BABCIA BO JA KOCHA BAWI SIE TESKNI ITP ZE BABCI PRZYKRO JEST ZE SMUTNO JAK TAK MOWI I NAKLANIAM ABY PRZEPROSILA POJDZIE PRZEPROSI A ZA PARE MINUT ZNOW TO SAM I TAK CZESTO TO MOWI ZE JUZ NIENADARZA Z YM TLUMACZENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania7001
przejdzie jej beda nastepne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaosiolka
oj juz czyje jakie mam jeszcze starsze dziecko i takich problemow nie bylo byly inne ale daje rade sie dogadac isc na kompromis od malego a mlodsze az sie boje uparte i stanowcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×