Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koniaraa

suszarkę o jakiej mocy kupić?

Polecane posty

Mam dość długie, bardzo gęste włosy. Miałam suszarkę, ale zanim wysuszyłam włosy to ręce mi odpadały, ale fakt faktem suszarka była dość stara i po kilku naprawach, mocno grzała a nawiew minimalny:O. Chcę kupić sobie suszarkę ale nie wiem jakiej mocy mam kupić, żeby dawała radę. Dziewczyny długowłose, jakie macie suszarki i jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu, jak ja Wam współczuję
http://www.philips.pl/c/pielegnacja-wlosow/salondry-control-2200-w-hp8183_00/prd/ mam ją i jestem bardzo zadowolna. polecam z całego serca---silny,mocny nawiew jak w salonie fryzjersskim----zawsze ustawiam na najsilniejszą moc i włosy są doskonale ułozone(modeluje je na szczotce). POLECAM. mam ja od ponas 3 lat i jeszcze nie miałam żadnych zastrzeżen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu, jak ja Wam współczuję
mnie bardzo w niej odpowiada bardzo silny nadmuch----oczywiście to kwestia regulacji---ale przy najsilniejszym nadmuchu mozna doskonale wymodelowac włosy,poza tym pasma na szczotce szybko dają się wysuszyć,kazde pasko trzymam około 15 sek i juz jest suche,wymodelowane. naprawdę polecam,ale to dopiero się przekonasz jak spróbujesz. ja jestem bardzo zadowolna,gdyby mi sie zepsuła---kupiłabym taką samą--bo tą juz mam sprawdzoną i niezawodną--to chyba świadczy najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrz na moc, tylko, aby miała jonizację i regulację ciepła nadmuchu i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za rady Anija patrzę na moc, bo mam długie i na prawdę bardzo gęste włosy i nie chcę pół dnia ich suszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×