Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młodamamma

Łożysko na ścianie przedniej

Polecane posty

Gość Młodamamma

Hej dziewczyny czy któraś z Was orientuje się co to oznacza? Czy przez to będę słabiej czuć ruchy dziecka ? Czy może będą jakieś komplikacje przy cc. Interesują mnie wypowiedzi mam, które spotkały się z podobna sytuacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maminka2
Ponoc slabiej czuje sie ruchy, ale ja czulam mocno :) I szybko. Mialam cc bez komplikacji. To znaczy ze jest na przedniej scianie, to nie to samo co przodujace. Nic Wam nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodamamma
Tak tak to wiem, że jest znacząca róznica pomiedzy łozyskiem przodujacym a na scianie przedniej. Lekarze twierdza ze nawet okolo 20 tc mge poczuc pierwsze ruchy. natomiast kobiety z lozyskiem na scianie tylnej juz nawet w 17-19 moga poczuc ( ja jestem w 17) i nadal nic nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMani
Też miałam na przedniej ścianie, nic mi się nie działo, ruchy czułam mocno, od ok 19 tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 2 razy na przedniej scianie. ruchy czulam bardzo szybko i bardzo mocno. cc nie mialam to nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale nie sadze zeby tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodamamma
No to najwidoczniej muszę cierpliwe czekać do 20 tyg aby poczuć pierwsze ruchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×