Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łysa Trinitti

Pies czy dziecko...co dla was ważniejsze jak byście mogły tylko 1 mieć?

Polecane posty

Gość MALWCIA
idz abojevu i inni co wybrali dziecko do holery do schroniska w swoim mieście i zobacz jak przez ludzką zasraną głupotę cierpią ciekawe co mi zrobisz bo mam dwa psy i kota mam 12 lat i ten kto naoisał ten temat może i ma 16 lat i wszyscy mówią że ten ktoś i może ja to nie dorozwinięte małolaty a ty abojevu jesteś skończonym debilem niech tobą szatan pomiota w piekle a ruska ma rację matki polki prują dupsko do zobaczenia miłosnicy zwierzaków i nara zd***eni dzieciarze chrońcie swoje bachorzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWCIA
oto znane firmy które testują na naszych miluśniskich: astor,maybelline,loreal paris,revlon,wella,chanel,sephora,miss sporty,head shoulders,palmolive,pantene,chyba avon,syoss, oraz wiele innych co 6 sekund w labolatoriach ginie jakiś zwierzak i może to przez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty psychologa? a ty nie wolałabyś psa? a kto inny potrafi tak merdać ogonem na twój widok, dziecko?...no napewno nie, jak mu nie kupisz nowej komórki, czy butów za pięćset, to co będzie, a pies niczego nie wymaga, tylko trochę karmy i wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba która nie chce dzieci wybierze zwierzaka ,a jak ktos napalony na dziecko to se je zrobi nawet jak nie ma warunków no i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pies nie będzie chciał twojego samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nigdy nie napyskuje, nawet pościeli nie musisz mu zmieniać... o...nie wymyśli też, że plecak to musi być z najki za stówe! To jest dopiero bezinteresowna miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psa mialam, dzieci mam dwoje. Wybieram dzieci. I mysle ze malo kto z tych co dzieci maja nie powie ze wolalby miec psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam trzech synów i właśnie czytają co ja piszę, że wolałabym psa, bo nie roszczeniowy, nie chce mojego samochodu i obcej baby do domu nie przyprowadzi, a co z tych dzieci...? o nawet poodkurzać nie ma komu i się jeszcze cieszą co mama tu wypisuje, he, he... całuski moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALWCIA
piszczę ze szczęścia zabrałam ze schroniska pięknego pieska chyba wyskocze przez okno ze szczęścia właśnie siedzi mi na kolanach jest mi tak wdzięczny bo to staruszek że ciągle daje mi całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×