Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żyrafa155

13 tygodniowe dziecko ciągle śpi

Polecane posty

Gość żyrafa155

Nie wiem czy to jest normalne, przesypia całą noc z przerwami na karmienie,potem jak np.o 10 tej wstanie i ją nakarmie to za godz. znowu jest śpiąca i tak pośpi 0,5 godz.,40min, i za chwilę znowu jest niewyspana i marudzi i chce spać. Z jednej strony jest ciągle śpiąca,ale z drugiej nie może dłużej pospać tylko obudzi się co 15min. pol godz. i trzeba ją usypiać bo jeszcze jest śpiąca... Wspominalam pediatrze,ale powiedzial ze nie widzi jak na nia patrzy nadmiernej sennosci. Marwtie sie troche bo ona spi jak miesieczne dziecko a nie trzymiesieczne. Jak byla mlodsza spala mniej,ale to z powodu tego,ze czesciej ja bolal brzuszek,teraz tez ma duze problemy z refluksem i ciagle placze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa155
tym że śpi w nocy to jestem zachwycona,ale w dzień tez ciągle by spała,z tym że krótko a często,co jest męczące bo co i rusz trzeba ją usypiać bo marudzi a pośpi chwilkę,więc w domu tez nie jestem w stanie nic zrobić jak jestem z nią sama. suma sumarum wychodzi że śpi więcej niż maluchy w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma jzu 16 mies :) spi bez przerwy od 10 do 12 godz w nocy i jeszcze do tego z godz w dzien :) a ty sie dziwisz temu maluszkowi :) moj w tym wieku non stop spal i nie martwilam sie :) jest teraz madry zdrowy i cudowny :) podobno dzieci im wiecej spia tym lepiej rosna i sa madrzejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×