Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konflikty rodzinne

Czy dobrze zrobiłam ze swoimi znajomymi?

Polecane posty

Gość konflikty rodzinne

Powiem wam jedno. Jestem trochę skonfliktowana z rodziną, mój brat podobnie. Z ciotką, reszta kuzynów i wujków po prostu obgaduje i śmieje się ze mnie. Postanowiłam zrobić jedną podstawową rzecz. Usunełam ich z nk i fb. I postanowiłam że rodziny na te portale nie będę zapraszać ani akceptować tylko zostane obojętna albo po prostu odrzuce zaproszenie. Owszem normalnie z nimi rozmawiam ale już nie raz dochodziło do awantur, dla tego wstyd mi za tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idusiaa
Wstyd to mi za Ciebie, kochana. Jesteś taka odważna, że aż ich usunęłaś z portalu. Może im powiedz prosto w twarz co o nich sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konflikty rodzinne
Swiat bez nich dalej istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konflikty rodzinne
W sumie wiem że to wygląda podle z mojej strony ale w sumie to po co mi taka rodzina w gronie znajomych. Nie przyjmuje kont oficjalnych, fikcyjnych, nieznajomych a teraz jeszcze rodziny. W sumie to chyba mam racje. FACEBOOK to portal dla ludzi którzy zapraszają wyłącznie znajomych NASZA KLASA to portal dla osób głównie z klasy oraz znajomych ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konflikty rodzinne
Serio. Przecież to że ktoś należy do rodziny nie znaczy że trzeba go mieć na portalu społecznościowym. I z nimi wszystkimi nie da się rozmawiać, prędzej dostałbym od nich łomot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest straszne że portal ma byc wyznacznikiem relacji :O brak komunikacji się szerzy co z tego że usunęłaś nie bedą gadać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konflikty rodzinne
Nie, gadać będą na mój temat do innych i dalej się do mnie normalnie odzywać. Ale ulczyłam sobie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×