Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spóźniona....

DJ ŚLĄSK!!!

Polecane posty

Gość Spóźniona....

Hej, szukam porządnego dja na wesele 3 sierpnia....wiem że już późno....możecie kogoś polecić? Nie chce zbyt wielu zabaw, raczej nowoczesne hity, kogoś kto podoła! Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dj kris wpisz w google agencja kris. i tam znajdziesz namiary. Oglądałam film z wesela jak prowadził imprezę i sama się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge polecic dj-wodzireja. www.weselezwodzirejem.pl ldcs nie wiem czy terminal jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge polecic dj-wodzireja. www.weselezwodzirejem.pl ldcs nie wiem czy terminal jest wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnijcie o dj-ch
wcalenie jest za późno,ale każdeg darmozjada - puszczacza płyt /dj-a/ - SKREŚLAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tracjanna
jak szukasz dobrego Dj'a, który gra na profesjonalnym sprzęcie, a nie puszcza muzykę z kompa to polecam Pana Tomasza z http://www.eventform.pl tel.: 535 120 434, dwa miesiące temu byłam na weselu, które prowadził i wybawiłam się za wszystkie czasy, fajna playlista, sympatyczny Dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stavisky
dj nie gra,dj puszcza muzykę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i puszcza muzykę ale też trzeba umieć ją puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja bralam slub we wrzesniu 2012 roku i moge Ci polecic DJ MASTI u mnie prowadzil wesele i bylo super duzo gosci bylo do samego rana . Podaje ci stronke jego tam sa wszystkie namiary: www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna879
Cześć! Zapraszam wszystkie koleżanki na moje forum ślubno-weselne z regionu Śląsk-Małopolska, mam nadzieje że podzielicie się swoim doświadczeniem w organizacji wesela oraz pomożecie innym! Adres: www.Wianeczek.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
jeżeli propozycja oprawy muzycznej Państwa wesela jest nadal aktualna proszę o kontakt mailowy w celu przesłania szczegółowej oferty, emo zdjęć Dodam iż moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dja odtwarzania muzyki , ale gram również na akordeonie, klawiszach i śpiewam na żywo przeplatając to z odtwarzaniem muzyki konrad.mniow@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×