Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ste.fan.ka

Customform -sklep zmeblami ?

Polecane posty

Gość CustomForm
Szanowny Gościu, Klienci naszego sklepu są informowani o terminie realizacji przed złożeniem zamówienia i dokonaniem płatności. Wpłata zaliczki 40% jest wymagana w przypadku produktów na zamówienie, których nie posiadamy na stanie magazynowym. Jest to jednoznaczne z potwierdzeniem przez Klienta chęci zakupu danego modelu. Dokładamy wszelkich starań i pracujemy nad eliminowaniem ewentualnych opóźnień, które jeśli mają miejsce, niejednokrotnie są zależne od czynników zewnętrznych. W przypadku zmiany terminu dostawy, dział obsługi Klienta na bieżąco informuje Klienta o aktualnym statusie zamówienia i terminie realizacji. W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@customform.pl lub telefonicznie (32) 700 18 01. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z poważaniem, Zespół CustomForm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam do grona niezadowolonych klientów i podpisuje sie pod wcześniejszymi komentarzami. Składaliśmy zamowienie na krzesła, lampy i stolik; wydawałoby sie prosta sprawa, ale nic bardziej mylnego. Dodam, ze zamówienia były składane osobiście w showroomie, zaliczka płatna od ręki w momencie zamówienia. Krzesła, zostały wyprodukowane migiem, po tym jak minął termin dostawy, a sklep zorientował sie, ze zapomniał zlecic wykonanie do fabryki. Całą winą obarczona została była pracownica, wiec wydawało sie, ze od tej pory pójdzie juz błyskiem. I znowu nic bardziej mylnego. Na pozostałe rzeczy (stół i lampy) zgodziliśmy sie czekać 3 miesiące. Po upływie terminu, nikt nie pisał/dzwonił wiec udaliśmy sie kontrolnie do showroomu sprawdzic co sie dzieje. Ku naszemu zaskoczeniu dostawa przyszła miesiąc wcześniej (znowu brawa dla obsługi klienta), ale nasze zamowienie niestety niekompletne. Z lamp zrezygnowaliśmy, szkoda nam było czasu na dalsze 3 miesiące oczekiwania ale stół by sie juz przydał. Opłaciliśmy druga cześć zamówienia osobiście na miejscu i po 3 dniach roboczych stół miał byc u nas. Dziś minął juz tydzien, stołu nie ma, faktury nie ma... Obsługa klienta pierwsza klasa! Stół ma byc juz za kilka dni, podróż z Katowic w 10 dni... Zapewne wina logistyki. Reasumujac, customform to firma nierzetelna, pełna przypadkowości z obsługa klienta na żenujacym poziomie. Żałuje złożonego zamówienia i zmarnowanego czasu. Gdyby nie nasza dociekliwość, prawdopodobnie zamówienia do dziś nie byłyby zrealizowane. A krzesła zdążyliśmy w miedzy czasie oddać do reklamacji. Krótko pisząc -- nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Customform
Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię, która z pewnością przyczyni się to polepszenia jakości obsługi Klienta w naszej Firmie. Wyrażamy nadzieję, iż stół i krzesła, które zostały do Pani dostarczone spełnią Pani oczekiwania i będą długo służyły. W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@customform.pl lub telefonicznie (32) 700 18 01. Pozostajemy do dyspozycji. Z poważaniem, Zespół CustomForm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliade
Z uwagi na działania sklepu nie zostaje mi nic innego jak odradzić jakąkolwiek chęć robienia zakupów w tym sklepie. Problemy są na każdym etapie współpracy z firmą. Customform poinformowało nas co prawda o terminie realizacji, ale później zmieniało go w przypadku mojego zamówienia 2 krotnie (o kolejne kilka tyg.). Sam zwrot pieniędzy również nie należał do najszybszych :/- na szczęście się udało, natomiast firma totalnie zignorowała moje żądanie zwrotu odsetek ustawowych za obrót pieniędzmi przez ponad pół roku bez realizacji zamówienia...Radzę omijać szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient22
absolutnie odradzam wszystkim zakupy w tym sklepie. Zakupiona sofa przyjechała bez materaca, szwy pękały, cała była krzywo osadzona na nogach - fatalne wykonanie. Po złożonej reklamacji firma uznała, że to kupujący "zabrał materac". Skandaliczne zachowanie i fatalne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatalna transakcja
absolutnie odradzam wszystkim zakupy w tym sklepie. Zakupiona sofa przyjechała bez materaca, szwy pękały, cała była krzywo osadzona na nogach - fatalne wykonanie. Po złożonej reklamacji firma uznała, że to kupujący "zabrał materac". Skandaliczne zachowanie i fatalne wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy sklep internetowy, w jakim kiedykolwiek robiłam zakupy. Od października 2015 roku czekam na lampe, która do tej pory nie przyszła. Wymówki, jakie serwuje nam sklep, stają sie coraz bardziej absurdalne. Zdecydowanie ODRADZAM zakupy w tym sklepie, tym bardziej że podobny asortyment oferują inne strony www - na pewno bardziej solidne. Przyznam, że to pierwsze moje tak negatywne doświadczenie z zakupami online, a w ten sposób urządziłam całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają meble z tego sklepu. Mają jednak jedną wadę - są koszmarnie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalw
Ze swojej strony odradzam zakup w sklepie customform. Osobiście cztery lata temu zakupiłem lampy stojące za ok 2000pln sztuka i postawiłem je w miejscach gdzie nikt ich nie ruszał. Kilka dni temu w jednej z lamp pękł drobny element łączący dwa ramiona lampy, co spowodowało że lampa się złamała na dwie części. Celem zakupu uszkodzonego elementu skontaktowałem się ze sklepem i dowiedziałem się, że customform już tej lampy nie sprzedaje i nie ma możliwości zakupienia tej części! Tym samym lampa, która kosztowała 2000pln po czterech latach musi trafić na śmieci. Uważam, że produkty customform mogą się podobać, jednak uważam że mimo wszystko ceny produktów są nieadekwatnie wysokie. Zastanówcie się czy warto przepłacać za wymarzony produkt, który może służyć wam przez bardzo krótki okres, bez możliwości zakupu części zamiennych. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również dołączam do grona niezadowolonych klientów. Krzesła Jerry nie posiadają żadnych wzmocnień, w związku z czym rozklejają się po kilku miesiącach. Krzesła mają wadę konstrukcyjną, która nie pozwala na długie ich użytkowanie. Firma nie zgadza się na zwrot towaru, więc tak sobie wysyłamy podstawy do reklamacji, które po kilku miesiącach znowu się rozklejają. Firma Customform nie zwróciła uwagi nawet na fakt, że krzesła są niebezpieczne dla zdrowia! Dwa razy załamały się pod siedzącymi na nich osobami! Na szczęście skończyło się tylko na stłuczeniach. Doszło do absurdalnej sytuacji, że za każdym razem uprzedzam gości o tym fakcie i mam lęki czy się znowu pod kimś nie załamią. Zupełnie nie rozumiem postawy firmy, która nadal taki produkt sprzedaje!!! Zdecydowanie odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam ten sklep! Firma ewidentnie wprowadza klientów w błąd, żeby nie napisać, że perfidnie kłamie. Zwodzi mnie od 3 miesięcy podając coraz to nowe terminy realizacji zamówienia, twierdzi, że jest producentem a okazuje się, że krzesła i takie sofy bez problemu można kupić w innych sklepach z tym, że inne sklepy sprzedają je zdecydowanie taniej i nie ukrywają faktu, że wszystko to jest produkowane w fabrykach chińskich. Uważajcie na tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CustomForm
Szanowny Gościu, Z góry przepraszamy za zaistniałą sytuację. Klienci naszego sklepu są informowani o terminie realizacji przed złożeniem zamówienia i dokonaniem płatności. W pojedynczych przypadkach mogą zdarzać się opóźnienia wynikające z przyczyn nie od nas zależnych. W przypadku zmiany terminu dostawy, dział obsługi Klienta na bieżąco informuje Klienta o aktualnym statusie zamówienia i terminie realizacji. Odnośnie naszych produktów informujemy, że 90% naszej oferty to produkty produkowane w Polsce, przez nas bądź naszych podwykonawców, w związku z czym w świetle prawa występujemy jako producent. W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@customform.pl lub telefonicznie (32) 700 18 01. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z poważaniem, Zespół CustomForm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, produkty rozpada się po 2 latach, marna jakość i wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam zakupy w tym sklepie, ceny z wyższej półki a jakość wykonania produktów marna, dobre zdjęcia i marketing pracują na cenę a nie jakość. Brak pozytywnego nastawienia do klienta już po sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z daleka od firmy Customform , Ikea ma trwalsze produkty. Reklamacje nie uznawane, a sprzedawany towar mozna znalezc w internecie za polowe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CustomForm
Drogi Panie/Pani, jeśli jesteś naszym klientem i zgłosiłeś reklamację, a nie została ona uznana to z pewnością wysłaliśmy uzasadnienie tej sytuacji. Bardzo rzadko reklamację rozpatrujemy na niekorzyść klienta, jeśli już tak się zdarzy w większości jest to spowodowane uszkodzeniem mechanicznym. W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@customform.pl lub telefonicznie (32) 700 18 01. Pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z poważaniem, Zespół CustomForm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego sklepu. Uwaga !!! na otrzymywane dostawy które realizowane sa za pośrednictwem firmy kurierskiej a ta jak wiemy lubi dostarczyć towar uszkodzony. Jako jeden z nielicznych sklepów sklep nie uznaje reklamacji jeśli otrzyma się uszkodzony produkt, dwa cena do jakości produktów pozostawia wiele do życzenia, na szczęście dziś mamy duży wybór sklepów podobnych jak Customform które zachęcają ceną, jakością i podejściem do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrej jakości meble robi Puszman, dlatego serdecznie polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×