Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ste.fan.ka

Customform -sklep zmeblami ?

Polecane posty

Gość ste.fan.ka

Szukam opinii o sklepie http://www.customform.pl/ Może któraś robiła tam zakupy i mi podpowie? Jak z jakością mebli ( mnie głównie interesują krzesła i lampy) , z realizacją zamówienia, oczekiwaniem ? Piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena3421
Zakupów nie robiłam tam jeszcze ale z ciekawości weszłam na stronkę i ekstra rzeczy tam mają , z przyjemnością pobuszowałam :D Chętnie bym cos kupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta K...
Ja kupowałam tam teraz w tygodniu tam sofę - szukałam w innych sklepach i na All, ale albo były w kosmicznych cenach, albo brzydkie. A ta bardzo fajna, czarna, wygodna. Na pewno jeszcze tam zrobię zakupy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdkfjajsfbwhwfbhwadbwdbn
@Rudziaaam19 Twoja czapkę to se pewnie dziewczyna w salonie postawi nie zaśmiecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnóżki rzeczywiście bajeranckie, szkoda tylko, że takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa mnie
mid, Customform to nie sieciówka, stąd ceny za mebelki nieco wyższe mają ale masz pewność że zrobią wrażenie na znajomych co kupują tylko w Ikea :)) no i jakość też nieporównywalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tundragmail
Szczerze? Ceny jak z kosmosu i na dodatek podróbki znanych marek bez szału raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo3409
Ceny jak z kosmosu...? Zależy, jak kto na to patrzy. Płaci się za jakość i bardzo ładną formę - ja osobiście podobnych mebli nigdzie nie widziałam. Powiem ci, że mam od nich sofę z eko skóry od ponad 2 lat i jakość jest rewelacyjna - żadnego pęknięcia nie ma, nie zagniata się. Kiedyś także mieliśmy sofę obitą eko skórą, z innego sklepu, już po paru miesiącach widoczne były małe pęknięcia. Ja z tego sklepu mam właśnie tą sofę, parę dodatków i krzesła w kuchni. Wszystko spisuje się na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirra_blue
ciekawe mają te meble, chociaż ja przede wszystkim robię zakupy w sklepie http://www.tanie-meble-biurowe.com/ mają tańsze meble i w asortymencie są nie tylko biurowe meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska5409
kupiłam w tym sklepie sofę, stolik kawowy i stół do jadalni. =) co jakiś czas mają nowe rzeczy, także jestem stałym gościem na stronie. =P meble faktycznie oryginalne, ja w takich np. gustuję, baaardzo mi się podobają. i są solidne, to przede wszystkim, widzę po swoich, jak często są użytkowane i w jakim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1208
Niedawno odwiedziłam koleżankę bo robili remont mieszania. To co zobaczyłam... magia! Sofę , meble do jadalni i lampy kupili właśnie w sklepie internetowym http://www.customform.pl/ .Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym sklepie, a rzeczy maja świetne! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble to totalna chinszczyzna kwestia czasu jest zmiana asertymenu z powodu pozwow o podrabianie znanych marek. Wszystko co jest tam mozna sciagnac z chin 5 razy taniej ludzie obudzcie sie! Jakos wykonania mizerna masa zwrotow i rkelamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsgfsadg
Kiepska jakos wykonania, w watkach w internecie wypowiadaja sie pracownicy naganiajac sprzedaz, wszystkie meble z chin kr***e i zle zrobione. Przewaznie tani plastik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w zeszłym roku kupiłam komplet do jadalni w Customform i nie mogę powiedzieć złego słowa! wcześniej miałam meble z Jyska i nie wytrzymały nawet roku bo się krzesła rozjeżdżały a na tych prawie nie widać śladu użytkowania , choć korzystamy z nich codziennie. Ja osobiście polecam sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sporo mebli i dodatków do kuchni z tego sklepu i dziwia mnie negatywne opinie.. na jakość nie mogę narzekać, a wygląd mebli tym bardziej bo wizualnie bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety zdecydowałam się na zakupy w tej firmie i bardzo tego żałuje. Mega długi czas oczekiwania, towar średniej jakości a najgorsza rzecz to obsługa klienta. Jeżeli chcecie żyć spokojnie poszukajcie sobie jakiejś innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty Customform kupiłam przez: www.sklep.erts.com.pl Bezpłatna dostawę miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam stół jest drewniany piękny wielki po prostu Czad lepiej wyglada niż na stronie zamawialam przez galerie alto i nie placilam kosztów transportu.. Czekam na obniżki w tym sklepie bo jakość świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zrobiłam kilka większych zakupów w tym sklepie i jestem zadowolona z jakości. Najtrafniejszym zakupem był stół i krzesła z serii Tulipan są bardzo wytrzymałe i wygodne. Na obsługę tez nie mogę narzekać , bo załatwili wszystko szybko i sprawnie, osobiście polecam sklep Customform.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasnoludekdsds
Kiedy rozmyślasz nad kupnem krzesełek do biura www.krzeslaobrotowe.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość customform
„Opiniować każdy może, trochę ładniej lub trochę gorzej. Ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi. Czasami człowiek musi, inaczej się udusi, ooo...” :) Jeśli chcecie zapytać nas o cokolwiek, wyrazić swoją opinię, dać wyraz swojej sympatii do nas lub okazać swoje niezadowolenie – piszcie do nas. Specjalnie dla Was uruchomiliśmy aplikację na Facebooku - https://www.facebook.com/Customform/app_328898360587069 Na absolutnie wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Z góry też dziękujemy za każde słowa konstruktywnej krytyki. Dzięki nim możemy stale doskonalić jakość naszych usług. Z pozdrowieniami - zespół CustomForm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewka
Ja tam zamówiłam krzesła. Przysłali mi nie ten model który zamówiłam, więc miałam jeszcze kłopot aby im to odesłać. A teraz nie mogę odzyskać od nich pieniędzy. Odradzam współpracę. Nie wiem czym się to jeszcze skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jakiej jakości mówicie ? przecież to obciach mieć takie meble jak proponuje Customform, wszystko chińskie podróbki prawdziwych mebli. To dokładnie tak jakby zachwycać się podróbka koszulki joop z tandetnego niedzielnego jarmarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wszystkich Kupiłam w Customform zestaw ze skóry Barcelon - sofa, podnóżek, 2 fotele. Po 4 latach użytkowania wszystkie pasy podtrzymujące siedziska zaczęły się rozpadać jak na komendę! Customform produkuje buble! Na początku wyglądają solidnie i ładnie ale w meblach są użyte tandetne materiały - pasy zamiast być ze skóry są z jakiegoś zmielonego materiały a'la tektura. Widać chińską jakość. To są meble na max 5 lat! Gdy napisałam do nich reklamację odpisali mi, cytuję: ... działając prokliencko chcielibyśmy zaproponować Pani zakup zestawu naprawczego i udzielenie instrukcji do samodzielnego montażu. Z tego wynika, że są świadomi tego, że produkują buble bo przygotowali zestaw naprawczy, który sobie należy ...kupić. ŻENADA Jeszcze raz gorąco odradzam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam niestety niepochlebne opinie, tak jak poprzednicy :( ale idąc za głosami koleżanek zainwestowałam w http://www.batdom.pl/krzesla.ehtml, jestem zadowolona więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halflifee
też słyszałam wiele dobrego o batdom :) ja mam http://www.batdom.pl/ze,0,8/zestaw-zt2.ehtml, bałam się internetowych zakupów ale jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam 3 krzesła i 1 fotel. Fotel dostałam od razu, natomiast na krzesła czekałam 4 miesiące. Dostawa ciągle przesuwana, zaliczka przez firmę pobrana, a oni żadnej propozycji rozwiązania problemu tylko czekaj sobie kliencie. W końcu po kilku miesiącach dostałam zwrot zaliczki. Polecam tylko bardzo cierpliwym osobom, dla których czekanie pół roku na dostawę krzeseł jest do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na krzesła już pół roku! Uwaga, nie wpłacać zaliczek, płacić całość dopiero przy odbiorze. Firma ma problemy z wywiązywaniem sie z dostaw produktów, lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×