Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość falbaniasta koszula

Oceńcie mój jadłospis

Polecane posty

Gość falbaniasta koszula

Kompletnie się nie znam na zdrowym odżywianiu, a chciałabym schudnąć. Oto wymyslony przeze mnie jadłospis. 10:00 - sałata z pomidorem i jajkiem 12:00 - kawa z mlekiem 15:00 - zapiekanka z makaronem i warzywami 18:00 - wędzony łosoś, bez dodatków LUB: 10:00 - owsianka na mleku 12:00 - kawa z mlekiem 15:00 - gotowana piers z kurczaka z warzywami 18:00 - sałata Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbaniasta koszula
Nikt sie nie wypowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wypowiem :) Jadlospis nie jest zły,brakuje mi w nim jakiegos owoca ,małego jogurtu...a ta zapiekanka z makaronem /jakim??/ Pamiętaj zeby uzywac makaronu razowego Pieczywa nie jesz w ogóle? Mozesz sobie zaaplikowac 2 kromki dziennie ciemnego pieczywa do południa... Poza tym całkiem ok w/g mnie Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbaniasta koszula
O fajnie że odpowiedziałaś :) Miałam zamiar ograniczyć pieczywo, ale skoro piszesz że można do południa to do śniadania sobie dołożę kromkę. A makaron muszę kupić pełnoziarnisty bo w domu mam tylko biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulko falbaniasta Pieczywo-to weglowodany,musisz sobie wkomponowac w dietę /mądrze się, bo chodziłam do dietetyczki ;)) i przerabiałam wczesniej milion diet/ kiedys wazyłam 98 kg,zapusciałam sie poniewaz swięcie wierzyłam ze chleb tuczy więc jadłam a raczej zarłam wafle ryżowe ciagle byłam głodna,więc to chwyciłam za wafelka,za chwile za cos innego z zakazanej listy..moja niewiedza była okrutna w skutkach... Kochana,musisz sobie tak ulozyc diete aby było w niej wszystko to co oczywiscie potrzebne jest organizmowi,czyli weglowodany,białka,owoce,warzywa...zwie się to-dobrze zbilansowana dietą- :) Proponuje ograniczyc ,albo zupełnie zrezygnowac ze słodyczy /nie pisze nawet o fastsyfach,bo to oczywiste,ze nawet nie myslimy o nich/ Dam Ci przykład mojego menu np na dzisiaj /pamietaj ze głodzac się zwalniasz metabolizm/ -sniadanie 2 kromeczki ciemnego pieczywa z duża iloscia ziaren na wierzch chudy twarozek i kawka /ja od zarania pije bez cukru/ -na 2 sniadanie -owsianka z Activii /duze pudełko ma tylko 108 cal/ i jabłko lub pomarancza -obiad -zupka z soczewicy /ja nigdy nie podprawiam smietaną,zrezygnowałam z tego zupełnie/ - koło 17.30 pół puszki tunczyka z pomidorem i kilka łyzek sera białego NO I TYLE :)) od miesiąca nie jem nic po g 18 :) Pozdrawiam i powodzenia zycze,a z jakiej wagi startujesz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzielam sie na topiku-odchudzam sie ostatni raz,tam znajdziesz więcej informacji :) zapraszam /choc to nie jest moj topik :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam,,,,,,,,,
ja tam pije kawa z 1 łyzeczka cukru ( 2-3 dziennie) i jakos chudne i to nie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbaniasta koszula
Głodny owoc- dziękuję :) Ja właśnie powoli sie zapuszczam, mimo że od 'zawsze' jestem na diecie, a zapuszczam się bo najpierw rezygnuję z wielu rzeczy a później się na nie rzucam :/ . Kawę też bez cukru piję, z cukrem już by mi chyba nawet nie smakowała :) Już szukam Waszego tematu, buźka i jeszcze raz dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peachean
Dobrze, że jest ten łosoś - tłuszcze rybie są bardzo ważne, ze względu na zawartość omega-3. Pamiętaj, że np. do sałatki czy kurczaka też możesz (a nawet powinnaś) dodawać np. troszkę oleju rzepakowego - od niewielkiej ilości nie przytyjesz, a też jest bogaty w omega-3, które wręcz są pomocne w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×